Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Koncerty Recital i Poezja śpiewana Elżbieta Adamiak - Trwaj chwilo, trwaj

Elżbieta Adamiak - Trwaj chwilo, trwaj

Organizator: Adria Art

Elżbieta Adamiak - Trwaj chwilo, trwajO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Elżbiety Adamiak, zatytułowany „Trwaj, chwilo, trwaj”. Elżbieta Adamiak bilety na koncert już w sprzedaży. 

Elżbieta Adamiak informacje

Elżbieta Adamiak jest czołową wykonawczynią polskiej poezji śpiewanej. Jej oryginalność i niezwykła wrażliwość poetycka uczyniły ją jedną z niewielu wykonawczyń tego gatunku.

Artystka ma na swoim koncie siedem albumów, z których każdy odniósł sukces, zdobywając uznanie zarówno publiczności, jak i krytyków muzycznych. Jej najnowsza płyta, zatytułowana „Zbieram siebie”, zawiera starannie wybrane nowe piosenki, takie jak „Trwaj, chwilo, trwaj” (duet z Adamem Nowakiem), „Posiedzimy sobie razem w kuchni” (duet z Krzysztofem Kiljańskim) oraz „Zanosi się na noc”.

Koncerty Elżbiety Adamiak

Podczas koncertu Elżbiety Adamiak będzie można usłyszeć zarówno utwory z jej najnowszej płyty – „Zbieram siebie”, jak i największe przeboje, takie jak „Jesienna zaduma”, „Do Wenecji stąd dalej co dzień” czy „Rozmowa przy ściemnionych światłach”.

Nie przegap okazji, aby doświadczyć niezapomnianych emocji i wspaniałej muzyki Elżbiety Adamiak. Zarezerwuj bilety online i dołącz do nas na koncercie „Trwaj, chwilo, trwaj”!

 

Wystąpią:

  • Elżbieta Adamiak
  • Piotr Goljat – fortepian i śpiew
  • Paweł Jabłoński – akordeon
  • Piotr Górka – kontrabas

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też