Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma

Czesław Śpiewa

11.10.2024 Kraków

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

Sprawdź bilety
Czesław ŚpiewaBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Czesław Śpiewa
piątek
11.10.2024
20:00

Czesław Śpiewa

Kraków, Klub Studio

O wydarzeniu

Start sprzedaży: 28 maja (wtorek) godz. 12:00

 

Po przejechaniu Polski i Europy solo, nadszedł czas, aby na scenie do Czesława Mozila dołączyli wybitni absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory, czyli zespół Czesław Śpiewa! Bilety na koncert w krakowie od dzisiaj w sprzedaży.

Czesław Śpiewa w Krakowie informacje

Po przejechaniu Polski i Europy solo, nadszedł czas, aby na scenie do Czesława Mozila dołączyli wybitni absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory, czyli zespół Czesław Śpiewa. Razem zapewnią nie tylko mnóstwo dobrej muzyki, lecz także humoru, pełnego biograficznych żartów i nietuzinkowych anegdot.

W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty #IDEOLOGIAMOZILA, znajdą się też przeboje z poprzednich krążków zespołu – Debiut, Pop, Księga Emigrantów, a nawet dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila – Tesco Value.

Każdy z koncertów porwie słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy dźwięków pasjonującego tanga, popu, folku i awangardy, a szeroka gama instrumentów stworzy niepowtarzalny konglomerat brzmień, który na długo zapadnie w pamięć. Nie zabraknie również przewrotnej konferansjerki Czesława Mozila, który z powodzeniem toczy bezpretensjonalny stand-up z muzycznym rozmachem multiinstrumentalnego show, wprawiającego każdego w wyśmienity nastrój.

Zobacz więcej

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też