Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliapiotr-rubik-trasa
Home Koncerty Recital i Poezja śpiewana Projekt Osiecka „Nie żałuję”

Projekt Osiecka „Nie żałuję”

Organizator: Agencja AStreet

Projekt Osiecka „Nie żałuję”O wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowy koncerty piosenek Agnieszki Osieckiej - Projekt Osiecka „Nie żałuję”, który odbędzie się 3 października w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Projekt Osiecka „Nie żałuję” bilety już w sprzedaży!

O Projekcie Osiecka „Nie żałuję”

Piosenki Agnieszki Osieckiej ciągle fascynują i wzruszają.  Niezapomniane przeboje usłyszymy w wykonaniu charyzmatycznej solistki Teatru Roma - Edyty Krzemień. Artystce towarzyszyć będzie zespół Sentido pod kierownictwem muzycznym uznanego akordeonisty Piotra Kopietza.

W programie koncertu m.in.: „Wariatka tańczy”, „Niech żyje bal”, „Miasteczko cud”, „Nie żałuję”, „Komu weselne dzieci”, „Ucisz serce”, „Kiedy mnie już nie będzie”.

Dzięki wykorzystaniu dźwięków koncertowego akordeonu, aksamitnego brzmienia wokalu oraz unikatowych, etnicznych instrumentów strunowych i kurdyjskich instrumentów perkusyjnych, artyści zespołu Sentido dodatkowo ubierają znane i lubiane utwory w orientalny płaszcz muzyczny, nadając im nietuzinkowy styl, unikalną jakość i duszę.

 

Zespół Sentido skład:  

  • Edyta Krzemień – wokal
  • Karolina Matuszkiewicz – skrzypce, kemanche, suka, 
  • Arad Emamgholidaf, tombak, 
  • Piotr Kopietz – akordeon, aranżacje, kierownictwo artystyczne.

Edyta Krzemień - absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie. Solista Teatru Roma, gdzie główne role zagrała w takich musicalach jak: Les Miserables, Tarzan, Ghost, Jekyll and Hyde, Sister Act. 

Koncertuje z repertuarem musicalowym, a także filmowym. Współpracuje ze Zbigniewem Preisnerem, z którym wystąpiła w Megaron Concert Hall w Atenach, na festiwalu „Klara Music Festival” w Brukseli oraz „Haifa Film Festival” wykonując utwory z filmów Krzysztofa Kieślowskiego. 

Nagrała partie solowe na otwarcie największych na świeci fontan „The Palm Fountain” w Dubaju. Od 2015 roku jest w bazie wokalistów „Cirque du Soleil” 

Karolina Matuszkiewicz - skrzypaczka, wokalistka, multiinstrumentalistka. Absolwentka UMFC w Warszawie w klasie skrzypiec oraz AM w Krakowie w klasie fideli kolanowych. Koncertuje na rzadko spotykanych instrumentach, takich jak: kemanche, suka biłgorajska, fidel płocka, kobyz. Koncertowała m.in. w  Anglii, Francji, Szkocji, Niemczech, Danii, Indiach, RPA, Wietnamie, Chinach, Tunezji.

Arad Emamgholiperkusista. Pochodzi z irańskiego Kurdystanu. W wieku 5 lat rozpoczął naukę gry na daf (tradycyjny irański bęben obręczowy). Od 2016 roku mieszka na stałe w Warszawie. 

Piotr Kopietz – multiinstrumentalista, aranżer, kompozytor. Absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie akordeonu. Należy do grona kilku muzyków w Polsce grających na narodowym instrumencie argentyńskim – bandoneonie. 

Jest twórcą i kierownikiem artystycznym wielu zespołów i projektów muzycznych, w tym m.in. „Sentido” oraz „Retro Orchestra”. Na stałe występuje w zespołach „Gang Tango”, „Orkiestra Adria"

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też