Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Jazz i Blues Koncert zespołu KFM

Koncert zespołu KFM

Organizator: Restauracje Staropolskie Sp. z o.o.

Opis

Opis

Zapraszamy na koncert zespołu KFM, który odbędzie się 13 listopada w restauracji Texas Żory. Koncert zespołu KFM bilety już dostępne. 

 

Grupa KFM powstała w 2008 roku (z inicjatywy Marka Gruszki i Sławomira Kuster, perkusisty) , ale jej skład skrystalizował się w 2009 roku. Uzupełniają go: Kamil Czupryś (wokalista), Marek Gąska (gitara basowa) oraz Janusz Żydek (instrumenty klawiszowe). Twórczość muzyków oscyluje wokół rocka, bluesa funky i reggae.

 

Obecny skład to : Marek Gruszka – gitara, Rafał Nurkiewicz – vokal, Sławomir Kuster – perkusja, Dariusz Król – bas, Marek Maksim - klawisze

 

KFM to zespół, który gra muzykę rockową, rock’n’rollową o zabarwieniu bluesowym. Często kwalifikuje się ich do brzmienia określanego jako “silesian sound”. 

 

Swoim graniem chcą przekazać emocje, bo o to według nich w muzyce chodzi.  Mają na swoim koncie liczne koncerty w całym kraju, większe plenerowe i mniejsze klubowe. Swoim graniem zdobyli uznanie zarówno publiczności, jak i muzyków z czołówki polskiego rocka, na których, można powiedzieć, muzycznie się wychowywali.

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn