KENNY GARRET

KENNY GARRET

Zaprawszamy na wyjątkowy koncert Kenny Garrett "Do Your Dance!". Jeden z najwybitniejszych współczesnych saksofonistów jazzowych i pięciokrotny laureat nagrody Grammy wystąpi już 27 maja w Klubie Atlantic w Gdyni! Bilety na koncert Kenny Garret już w sprzedaży!

Kenny Garrett to urodzony 9 października 1960 roku w Detroit amerykański saksofonista jazzowy, grający w stylistyce hard bopu i post - bopu.  Jest jednym z najważniejszych saksofonistów altowych w historii jazzu. Swój pierwszy solowy album "Introducing Kenny Garrett" wydał w 1984. Do czasu, kiedy w 1986 roku Miles Davis zaprosił go do współpracy, nagrywał z takimi muzykami jak Art. Blakey, Freddie Hubbard i Woody Shaw. Pięcioletni udział w projekcie wraz z Davisem, podczas którego nagrał 4 płyty, wywarł niezatarty wpływ na życie i karierę Kenny'ego. Saksofonista współpracował jeszcze między innymi z: McCoyem Tynerem, Pharoah Sandersem, Brianem Blade'em,  Patem Methenym, Bobbym Hutchersonem, Ronem Carterem, Elvinem Jonesem czy Mulgrew Millerem. Na swoim koncie ma osiemnaście studyjnych albumów - ostatni  Pushing the World Away (2013).

Bilety Kenny Garret koncert już dostępne dostępne w sprzedaży! Kenny Garrett "Do Your Dance!", Koncert Kenny Garrett Gdynia

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

KENNY GARRET
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/