Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Jazz i Blues Dobry Wieczór Jazz: Aga Zaryan śpiewa polskie piosenki - koncert

Dobry Wieczór Jazz: Aga Zaryan śpiewa polskie piosenki - koncert

Organizator: Teatr Muzyczny Roma

Dobry Wieczór Jazz: Aga Zaryan śpiewa polskie piosenki - koncertO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

AGA ZARYAN śpiewa POLSKIE PIOSENKI  Nowa twarz znanej wokalistki.  Koncert Agi Zaryan z pewnością dostarczy wielu emocji fanom artystki i miłośnikom dobrej polskiej muzyki rozrywkowej. W swoim repertuarze Agą sięgnie nie tylko po utwory ulubionych polskich kompozytorów jazzowych, ale również po piosenki zupełnie niezwiązane z jazzem, a dla niej ważne ze względów osobistych. Zapraszamy do Teatru Roma już 24 kwietnia.

Dobry Wieczór Jazz: Aga Zaryan śpiewa polskie piosenki - koncert

Projekt Agi to podróż w czasie do ubiegłego wieku: to piosenki i melodie, które wtedy cieszyły się ogromną popularnością wśród polskiej publiczności. Dzięki nowym aranżacjom wybitnego pianisty i kompozytora Michała Tokaja słuchacze będą mieli okazję poznać je na nowo, w zupełnie innym wydaniu i niepowtarzalnym brzmieniu. Nie zabraknie utworów, które już na stałe wpisały się w kulturę i historię naszego kraju.

Jednocześnie Aga wniesie do tych utworów swój charakterystyczny styl i interpretację, dzięki czemu piosenki zabrzmią świeżo i oryginalnie. Usłyszymy nowe brzmienia między innymi utworu z repertuaru zespołu Maanam „Kocham Cię, kochanie moje”, piosenek „La valse du mal” Kaliny Jędrusik do słów Wojciecha Młynarskiego i muzyki Jerzego Dudusia Matuszkiewicza i „Nim wstanie dzień" Krzysztofa Komedy do słów Agnieszki Osieckiej. Aga szykuje swoich słuchaczom dużo więcej zaskakujących niespodzianek: przypomni dokonania Ewy Demarczyk, Czesława Niemena, Władysława Szpilmana, Krzysztofa Komedy. Usłyszą też Państwo piosenki napisane przez Tadeusza Woźniaka czy Seweryna Krajewskiego czy tandem Wasowski-Przybora.  To będzie sentymentalny wieczór z kilkoma niespodziewanymi zwrotami muzycznej akcji.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też