Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivaldawid-podsiadlohans-zimmerbody-worlds-vitalagnieszka-chylinska
Home Koncerty Hip Hop i Rap Oddisee & Good Compny

Oddisee & Good Compny

Organizator: MoreMusic AGENCY

Oddisee & Good CompnyO wydarzeniu

O wydarzeniu

ZMIANA MIEJSCA Koncert został przeniesiony z JAZBaru do klubu Hipnoza

Korzenny rap z soulowo-jazzowym feelingiem w Katowicach - Oddisee & Good Company w klubie Hipnoza! Katowice będą jednym z dwóch polskich przystanków tegorocznej trasy koncertowej, promującej wydany w styczniu album „To What End”. Płyta ukazała się po 6-letniej przerwie i w opinii wielu jest najlepszą w twórczości artysty. Oddisee & Good Company bilety na koncert już dostępne.

Oddisee & Good Company informacje

Muzyka Oddisee często wzbudza u słuchaczy nostalgię za „złotą erą” hip-hopu, ale amerykański artysta ewidentnie rozwija konwencję lat 90. o nowe inspiracje. Świetnie pomaga mu w tym pięcioosobowy zespół Good Compny, generujący funk na żywych instrumentach. Tym samym zamiast schematycznych podkładów z komputera na koncertach Oddisee słychać to, co najlepsze, czyli energiczny groove i szczere emocje, a wszystko w wirtuozerskim wydaniu.

Oddisee - raper i producent muzyczny z Waszyngtonu. Jego ojcem jest Sudańczyk, a matką Afroamerykanka. Oddisee wcześnie zrozumiał, że chce sam sobie wyznaczać cele i sukcesy. Z niezachwianym przekonaniem i szczerością zajmuje się obecną kondycją człowieka. W twórczości łączy z hip-hopem elementy jazzu, funku i go-go. Jednak zamiast zabiegać o kontrakty płytowe, artysta wybrał mniej uczęszczaną ścieżkę DIY. od samego początku samodzielnie nagrywa, produkuje i miksuje własną muzykę, a także kieruje strategią marketingową i zarządza trasami koncertowymi. Seria doskonale przyjętych wydawnictw, jak „Rock Creek Park” (2011), „The Beauty in All” (2013), „The Good Fight” (2015), „Alwasta” (2016), „The Iceberg” (2017) oraz najnowszy album „To What End” (2023) zapewniły mu międzynarodowe uznanie, widoczne m.in. w wielomilionowych odtworzeniach jego utworów w serwisach streamingowych. Artysta koncertuje z pięcioosobowym zespołem Good Compny. 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też