Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasun-festival
Home Koncerty Metal Till Lindemann

Till Lindemann

Organizator: Mticket Sp. z o.o.

Till LindemannO wydarzeniu

O wydarzeniu

Till Lindemann w Polsce! Geniusz industrialnego metalu, lider i głos zespołu Rammstein, tej jesieni ponownie wyrusza w trasę koncertową. W jego bagażu: nowe piosenki niemieckiego artysty, który na całym świecie znany jest z bogatych w obrazy i mocnych tekstów. Na żywo inscenizuje swoje utwory pomysłowo i dramatycznie. Na jego europejską trasę koncertową w 2023 roku zaplanowano 24 występy w 13 krajach. Till Lindemann bilety na koncert w Katowicach już w sprzedaży.

Till Lindemann informacje

Till Lindemann jest nie tylko utalentowanym muzykiem, jest on zjawiskiem. Jego koncerty są tak imponujące jak wybuch wulkanu, kiedy stoisz w epicentrum, śpiewając "Steh auf!" z maksymalną mocą. Miliony fanów na całym świecie są zachwycone jego charyzmą, artyzmem i brutalną energią.

 

Jest znany na całym świecie ze swojej mocy wokalnej i zapewnia na żywo przytłaczające uczucie gęsiej skórki. Przeżyj to sam na żywo podczas koncertu w Katowicach! Till Lindemann z większą ilością metalu, starych i nowych utworów, większą ilością teledysków, efektów specjalnych i niesamowitą obecnością jednego z najlepszych frontmanów rock'a.

 

Ograniczenie wiekowe: 18+

Podobne wydarzenia

Zobacz też