Polaris + Alpha Wolf, Great American Ghost, Stepson

Polaris + Alpha Wolf, Great American Ghost, Stepson

SPRAWDŹ BILETY

Polaris wraca po dłuższej przerwie do Polski na jedyny koncert! Australijczycy, których sam Winston McCall namaścił ich na następców Parkway Drive, wystąpią 1 października 2022 roku w poznańskim klubie U Bazyla w towarzystwie Alpha Wolf, Great American Ghost i Stepson. 

Polaris w Poznaniu

Na koncercie nie zabraknie największych hitów z dwóch album Polaris - “The Mortal Coil” oraz “The Death of Me”, a być może wschodzące gwiazdy wytwórni SharpTone zaskoczą nas nowymi kompozycjami. Trudno szukać niewyprzedanych koncertów na ich australijskiej trasie, więc zespół żywi głębokie nadzieje, że jesienią zapełnią się także europejskie sale.

 

Określeni przez Winstona McCalla następcami Parkway Drive, Australijczycy z Polaris wydają się być jednym z najciężej pracujących zespołów na scenie. Zostali okrzyknięci przez wielu jako jeden z najbardziej obiecujących newcomerów ostatnich lat na scenie metalcore’owej. 

Polaris bilety

  • Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoletniego opiekuna. Wzór zgody tutaj 
  • W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

Regulamin wydarzenia TUTAJ

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Polaris + Alpha Wolf, Great American Ghost, Stepson
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Polaris + Alpha Wolf, Great American Ghost, Stepson BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/