emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Koncerty Metal Krisiun + Baest + Schizophrenia + Triagone

Krisiun + Baest + Schizophrenia + Triagone

20-22.11.2023 Poznań, Kraków, Warszawa

Organizator: Knock Out Productions

od 109,00 zł
Krisiun + Baest + Schizophrenia + TriagoneBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Poznań

Krisiun+ Baest + Schizophrenia + Triagone
poniedziałek
20.11.2023
19:00

Krisiun+ Baest + Schizophrenia + Triagone

Poznań, Klub 2progi

Kraków

Krisiun+ Baest + Schizophrenia + Triagone
wtorek
21.11.2023
19:00

Krisiun+ Baest + Schizophrenia + Triagone

Kraków, Kamienna 12

Warszawa

Krisiun+ Baest + Schizophrenia + Triagone
środa
22.11.2023
19:00

Krisiun+ Baest + Schizophrenia + Triagone

Warszawa, Klub Proxima

O wydarzeniu

Krisiun, Baest, Schizophrenia i Triagone trzykrotnie zagrają w Polsce! Brazylijscy berserkowie z Krisiun zagrają 20 listopada w Poznaniu, 21 listopada w Krakowie i 22 listopada w Warszawie. Krisiun + Baest + Schizophrenia + Triagone bilety już w sprzedaży.

 

Death metal z Brazylii to bardzo jadowita i ziejąca piekłem muzyka. Krisiun promujący zeszłoroczne “Mortem Solis” wciąż tego dowodzą. Duńskie Baest posiada za to mądrze użyte blasty i groove jak grób – ich najnowszy album “Necro Sapiens” ukazał się w 2021 roku.

Belgijska Schizophrenia gra w pełni death/thrashowy oldschool (“Recollections of the Insane” z 2022 r.), a Triagone prezentuje maksymalnie techniczną stronę ekstremy (EP-ka “Sem Papyrvs” z tego roku). 

KRISIUN (Brazylia) brutal death metal:

Krisiun już od niepamiętnych czasów osiągają wyżyny brutalności w death metalowej jatce, a jednocześnie nie potrzebują żadnych suplementów, by poturbować słuchacza. Tu nie ma idealnie brzmiących triggerów, aranżacyjnej ekstrawagancji czy przyjemnych melodii. Zamiast tego Brazylijczycy podkręcają temperaturę do maksimum i gnają przed siebie. Blasty, maksymalne ciśnienie na kostkowane riffy, a do tego sam konkret w kwestii kompozycji. Bez sztucznego wydłużania utworów – ma być strzał między oczy i jest.

BAEST (Dania) death metal:

Jeśli death metal kojarzy wam się bardziej z solidną podbudową rytmiczną oraz melodyjno-riffową podstawą, które aż zmuszają do machania głową, Baest to zespół dla was. Kwintet z Aarhus w niespełna osiem lat zdążył pojeździć po świecie z Decapitated, zgarnąć parę nagród i podpisać papiery z Century Media. Idą na sam szczyt i nikt ich nie zatrzyma.

SCHIZOPHRENIA (Belgia) thrash/death metal:

Schizophrenia z ogromną dokładnością i przede wszystkim z furiackim zacięciem odtwarza tę erę ekstremy, gdy thrash i death metal funkcjonowały jako jeden organizm. Są więc blasty, ale i bardziej klasyczne przyspieszenia, skrzekliwy wokal na styku wyplucia płuc i garażowego wrzasku, a do tego niesłabnąca energia. Belgowie znają swój fach.

TRIAGONE (Belgia) brutal death metal:

Triagone to bardzo świeży skład, który nie znosi ich nudy. Ich death metal jest ekstremalnie techniczny, wyczulony na detale, a do tego pełen wszystkiego. Wściekłe tappingi basowe walczą z wymyślnymi figurami gitarowymi, a wrzeszczany growling dobrze kontrastuje z tym niemalże wybuczanym, do granic niskim.

 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też