Full Of Hell + Sanguisugabogg + Jad + Viscera

Full Of Hell + Sanguisugabogg + Jad + Viscera

OGŁOSZENIE ARTYSTÓW Viscera dołącza do składu polskich koncertów Full Of Hell! 

 

Full Of Hell wystąpi w Warszawie oraz we Wrocławiu. Amerykanie zagrają w Polsce w towarzystwie gości: Sanguisugabogg Jad i Viscera. Full Of Hell będzie promować w trasie swoje niedawne wydawnictwo “Garden of Burning Apparitions” (2021, Relapse Records). Nowy materiał Sanguisugabogg również ukazał się w ubiegłym roku, a kilka miesięcy temu grupa wydała kasetę z nagraniem live. Full Of Hell + Sanguisugabogg + Jad + Viscerabilety na koncerty już dostępne!

Full Of Hell + Sanguisugabogg + Jad + Viscera koncerty

Ful of Hell (USA) death metal, grindcore: 

Full of Hell to żywa definicja pojęcia "sky is the limit". Pierwsze materiały wydawali jeszcze z dziewiczym wąsem pod nosem, ale nawet ledwo po wejściu w dorosłość objeżdżali całe Stany Zjednoczone i Europę.

 

Z czasem rozwijali się, nagrywali kolejne albumy i działali w kooperacjach z innymi artystami aż stali się absolutnie wyjątkowym i jednostkowym zjawiskiem w muzyce gęstej od hałasu i emocji. Ich grind/death poraża intensywnością, a liczne wątki zapożyczone z harsh noise'u czy noise rocka są przedstawione z gracją godną w pełni ukształtowanych twórców, a nie zręcznych kompilatorów. 

 

Full of Hell to wciąż młodzi kolesie, ale osiągnęli tyle, ile wielu starszych kolegów po fachu nie osiągnie już nigdy. Oni są jak Morbid Angel przy "Covenant", jak Napalm Death przy "Harmony Corruption" - są na szczycie.

 

Sanguisugabogg (USA) death metal:

Jeszcze kilka lat temu brutalny do przegięcia death metal uchodził za coś na wzór ciekawostki i muzycznego żartu o krótkim terminie przydatności, ale czasy się zmieniają. Takie kapele jak 200 Stab Wounds czy właśnie Sanguisugabogg odczarowują najintensywniejszą odmianę death metalu, bo nawet w niej mają miejsce na piosenki. To siecze i chłoszcze, ale z należytymi proporcjami na linii gruz-groove.

 

Jad (Polska) hardcore, punk:

"Czas nie leczy ran, tylko je pogłębia" - komunikuje Krzysztof Paciorek w numerze "Czas", ale to nie jedyna bolesna prawda, Jad ma ich na stanie całą masę. Warszawsko-gdyński hardcore'owy kwartet szybko podbił serca fanów hasłowymi tekstami i prymitywnym punkiem na wzór wczesnych nagrań Armii czy Siekiery. Dziś słuchają ich punkowcy, metalowcy, hip-hopowcy i inni - ten zespół to porozumienie ponad podziałami.

 

Viscera (Włochy) post-metal, extreme metal:

Kwartet prosto z Cremony nie uznaje ograniczeń, bądź sztywnego myślenia gatunkowego w metalu, sugerując się tym, że ekstrema to przede wszystkim ekstremalne myślenie o muzyce i burzenie jakichkolwiek podziału. Z tego tytułu w ich twórczości znajdziecie wspomniany pomost między post-metalem a psychodelią, do tego death/blackmetalowe odpryski agresji, a nawet niekontrolowaną energię grindu. 

 

Bilety:  89 zł – przedsprzedaż,  100 zł – w dniu koncertu

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Full Of Hell + Sanguisugabogg + Jad + Viscera
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/