Frog Leap | Jakub Żytecki | Raven Show - 40 lecie Gitar Mayones

Frog Leap | Jakub Żytecki | Raven Show - 40 lecie Gitar Mayones

Frog Leap w Gdańsku! Zapraszamy na koncert już 24 czerwca do klubu Stary Maneż. Frog Leap bilety już w sprzedaży.

 

Leo Moracchioli jest norweskim muzykiem i producentem metalowym. Jest multiinstrumentalistą znanym najbardziej z jego metalowych coverów popularnych piosenek sprzed lat. Jako Frog Leap Studios, bo pod takim pseudonimem pokazuje swoją twórczość, nagrał ponad 400 coverów i zgromadził prawie 5 000 000 podążających za nim fanów w serwisie You Tube.

 

Przekrój utworów, które bierze na warsztat jest bardzo szeroki. Jego najbardziej popularne wersje utworów to m.in. "Hello" - Adele, "Poker Face" i "Bad Romance" - Lady Gaga, "Feel Good Inc." - Gorillaz, "Chandelier" - Sia, "Africa" - Toto, czy "Old Town Road" by Lil Nas X. Od ponad trzech lat koncertuje w całej Europie ze swoim zespołem Frog Leap Band.

 

Skład zespołu:

  • Leo Moracchioli (vocals and guitar),
  • Hannah Boulton (female vocals),
  • Erik Torp (bass),
  • Rabea Massaad (guitar),
  • Truls Haugen (vocals and drums).

Koncert odbywa się z okazji 40-lecia firmy Gitar Mayones.

--------

Jakub Żytecki jest fenomenalnym polskim gitarzystą, kompozytorem i producentem. Aktywnie wydaje muzykę już od dziesięciu lat pod swoim nazwiskiem oraz z zespołem Disperse, który współtworzył. Odszedł od grupy w roku 2018 by w pełni skupić się na swojej ścieżce solowej. Decyzja ta zaowocowała jego drugim długogrającym albumem 'Nothing Lasts, Nothing's Lost' wydanym w październiku 2019 roku, promowanym na headlinerowych koncertach w Japonii, czy jako support act dla Pliniego w Australii i w Europie.

 

W 2020 zarejestrował koncert live z utworami ze dwóch pierwszych solowych albumów, który na samym kanale YouTube wygenerował ponad 620 tys. odtworzeń.

 

W sumie wydał 5 albumów długogrających, 3 z zespołem Disperse i 2 solowo.

 

Proces tworzenia nowego materiału został zakończony i będzie jego trzecim solowym albumem. Współpracował z topowymi gitarzystami na świecie m.in Plini, David Micic, czy też zespołem Periphery na koncertach, jego styl gry jest doceniany przez dużą liczbę recenzentów na całym świecie.

--------

Raven Show to zespół z Pomorza, który narodził się w połowie 2015 roku z inicjatywy Pawła. W długiej drodze do obecnego składu, przewinęło się wielu świetnych, trójmiejskich muzyków.

Zespół tworzą:

  • Marcin- wokal
  • Paweł -gitara
  • Michał -bas
  • Maciej - perkusja

Nasza muzyka, oscylujące wokół szeroko pojętego rocka, mieniącego się wieloma odcieniami. Inspirują nas różne brzmienia. Sięgamy np. do amerykańskiej i australijskiej sceny rockowej, czy trójmiejskich klimatów lat 90/2000.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Frog Leap | Jakub Żytecki | Raven Show - 40 lecie Gitar Mayones
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/