Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskarzeszowskie-juwenaliaopener-festivaldawid-podsiadloheilung

Frog Leap

Organizator: Knock Out Productions

Frog LeapO wydarzeniu

O wydarzeniu

Mistrz zmetalizowanych coverów zagra we Wrocławiu! Frog Leap, z Leo Moracchioli na czele, wystąpi 24 września w klubie A2. Frog Leap bilety już w sprzedaży.

Frog Leap informacje

Pochodzi z mroźnej Norwegii, ale posiadł dar rozgrzewania serc słuchaczy. Jego głośne, groźne i przesterowane - wyjątkowo bliskie metalcore’owi - interpretacje takich hitów, jak “Hello” Adele czy “Africa” TOTO poruszyły właściwie każdego - nawet tych, których metal za bardzo nie interesuje.

Internetowe virale i trendy mają to do siebie, że są jak smuga na niebie - pojawiają się, by po chwili zniknąć. Ale Frog Leap, czyli po prostu Leo Moracchioli, nie jest jednorazową postacią, o której wszyscy zapomnieli. Norweski artysta działa nieprzerwanie już od lat (tylko w tym roku wypuścił osiem nowych coverów), a jego aranżacyjna kreatywność w tłumaczeniu rockowych czy nawet popowych hitów na standardy wściekłego metalcore’u nie przestaje zachwycać. Muzyk wciąż wykręca zachwycające liczby odsłon na YouTube, a koncerty pod szyldem Frog Leap zawsze stoją pod znakiem ogromnego zainteresowania. Jeśli chcecie usłyszeć “Sultans of Swing” czy “Feel Good Inc.” w zupgradeowanych, ciężkich jak tysiąc piekieł wersjach, polecamy wybrać się na koncert.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też