Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Deathstars

Organizator: Knock Out Productions

OpisArtyści

Opis

Deathstars w Polsce: Koncerty trasy zostały odwołane

Marcowe europejskie koncerty Deathstars nie odbędą się w zaplanowanych terminach.

Wszystkie zakupione bilety na występ grupy w Warszawie podlegają zwrotowi lub wymianie w miejscu ich zakupu.

Deathstars koncerty 2023

  • ODWOŁANY - Warszawa - 20.03.2023, Hydrozagadka | przeniesiony z 21.09.2021, 14.04.2022

O zespole Deathstars 

W świecie gotyckiego i industrialnego metalu nazwa Deathstars jest uznawana za kult. Założony w 2000 roku w malutkim Strömstad, a od lat mieszcząca się w Sztokholmie grupa, ciężko pracował na uznanie i status, które osiągnął po blisko dekadzie ciężkiej pracy. Główne siły napędowe grupy to gitarzysta i klawiszowiec Emil "Nightmare Industries" Nödtveidt (młodszy brat legendarnego Jona, lidera Dissection) oraz wokalista Andreas "Whiplasher Bernadotte" Bergh.

 

Oprócz nich w składzie są jeszcze: Jonas "Skinny Disco" Kangur (basista i wokalista), powracający do grupy po latach gitarzysta rytmiczny Eric "Cat Casino" Bäckman oraz perkusista Marcus "Nitro" Johansson (dołączył w 2019 roku). 


Nazwa Deathstars zaczęła być coraz bardziej rozpoznawalna wśród odbiorców na świecie po krążku "Night Electric Night" z 2009 roku. Znalazł się on w pierwszej dziesiątce notowań w Szwecji i bardzo podobał się również w Niemczech, gdzie połączenie metalu i gotyku zawsze miało mnóstwo oddanych fanów. Jeszcze więcej rozgłosu przyniosło Szwedom supportowanie jednych ze swoich największych idoli, Rammstein. Mieli okazję podziwiać ten zestaw także polscy fani. 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn