Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

Battle Beast

Organizator: Knock Out Productions

Battle BeastO wydarzeniu

O wydarzeniu

Fińscy heavy/powermetalowcy z porywającą wokalistką Noorą Louhimo na wokalu dadzą wysokooktanowy show pełen solówek, hymnicznych melodii i refrenów stworzonych do skandowania na żywo. Battle Beast promują świetnie przyjęte “Circus of Doom” z 2022 r. i wystąpią 19 lutego w Krakowie. Supportować ich będą Induction oraz Saint Deamon! Bilety na koncert Battle Beast już w sprzedaży.

 

BATTLE BEAST (Finlandia) heavy metal, power metal:

“Zastanawiam się, dlaczego stoję samotnie” – rozmyśla Noora Louhimo w numerze “Wings of Light”, ale nie powinna się obawiać. Podczas warszawskiego koncertu grupy wspierać ją będzie publika gotowa do skandowania hymnów Battle Beast. W ciągu jedenastu lat działalności fiński sekstet zdobył serca sympatyków maksymalnie piosenkowego heavy/power metalu, ale nie tylko. To hity, lecz ułożone z ogromnym pietyzmem. Wypełnione smaczkami na poziomie brzmieniowym, a jednocześnie emanujące ogromem emocji i energii. Dodajcie do tego majestatyczną aurę epickiego heavy/power metalu i przepis na idealny koncert gotowy. 

 

SAINT DEAMON (Szwecja) power metal:

W Szwecji doskonale wiedzą, jak robić metal i jak robić dobre melodie, a Saint Deamon jest wypadkową tych dwóch systemów walutowych. Niezłomny w powermetalowym ciągu kwartet z Örebro stale upiększa swoją twórczość, choć na przestrzeni lat jej korzeń pozostaje taki sam. To majestatyczny, wysadzony po brzegi natchnioną melodyką power metal – często progresywny, często zapierający dech w piersiach tymi skomplikowanymi zabiegami stylistycznymi. Ewidentnie znają się na rzeczy.

 

INDUCTION (Czechy) symphonic power metal:

Induction w ciągu niespełna dziesięciu lat działalności osiągnęli sporo – od grupy wiernych fanów po trasy choćby ze Statovarius czy Sonata Arctica. Fascynacja na ich punkcie nie dziwi, bo symfoniczny power metal, który uprawiają, to maksymalna dawka wrażeń. Są bardzo gęste orkiestrowe aranżacje, jest kinowy patos i budowanie nastroju, a do tego świetne riffy. Kreatywności pod żadnym pozorem im nie brakuje.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też