Tichauer Music

Tichauer Music

Zapraszamy na wyjątkowy cykl koncertów Tichauer Music do postindustrialnej przestrzeni Browaru Obywatelskiego w Tychach! Bilety na koncerty pod szyldem Tichauer Music już w sprzedaży!

O projekcie Tichauer Music

Tichauer Music to ogólnopolski projekt łączący muzykę i sztukę w prestiżowe i medialne wydarzenie. Browar Obywatelski w Tychach i marka Tichauer to nowe miejsce na koncertowej mapie Polski a zarazem miejsce niezwykłe gdyż ze sceną 360 stopni.


Idea zobowiązuje, dlatego Tichauer Music odbędzie się w postindustrialnej przestrzeni Browaru Obywatelskiego w Tychach. W miejscu pełnym inspiracji, kreatywności oraz pozytywnej energii. Przemysłowa historia i współczesne marzenia, tutaj spotykają się zaklęte w czerwonej cegle uczucia, biznes i innowacje. Tradycyjne śląskie wartości i nowoczesne, europejskie myślenie o funkcji postindustrialnych zabudowań. Ogromny potencjał obiektu i jego niepowtarzalny klimat potwierdziło wiele przedsięwzięć, które się tam odbyły. Obecnie na terenie zabytkowego Browaru działa park nowoczesnych technologii IT Loft Park, wysokiej klasy Tichauer Restaurant wraz z przestrzeniami eventowymi oraz Tichauer Art Gallery - Centrum Sztuki Współczesnej, przestrzeń realizacji twórczych pasji artystów, a także miejsce prezentacji szeroko pojętej sztuki. Wskrzesiliśmy ponad stuletnią recepturę rzetelnego lagera, który został stworzony dla tego miejsca. Dzisiaj Tichauer – nasza marka premium – inspiruje do działania i napawa radością nas i wszystkich, którzy cenią sobie autentyczność.


Marzyliśmy o świetnym piwie, o wyróżniającej nas restauracji, o inspirującej przestrzeni dla biznesu, o kulturze i wydarzeniach, na które chcemy Was do Browaru Obywatelskiego zapraszać. O gościnności. Dzisiaj zapraszamy Was do zabytkowej słodowni Browaru Obywatelskiego w Tychach, przestrzeni wyjątkowej, której nieoczywistość zainspirowała nas do stworzenia cotygodniowego cyklu koncertów na jedynej w Polsce scenie 360 stopni. Nagłośnienie zapewnia nam Target Sound. Nasze zaproszenie przejęli już Voo Voo, Raz Dwa Trzy, Mikromusic, Happysad, LemON, Król. Nasze przestrzenie twórcze otwierają swoje drzwi dla kreatywnych artystów, oraz promotorów, mecenasów i miłośników sztuki...

Wyróżnia nas piękna, unikatowa architektura, dbałość o szczegóły i detale. Cała przestrzeń jest porównywalna wielkością z rynkiem krakowskim, pięknie zaadoptowana, z oczkiem wodnym i dziedzińcem.

Miszel Traper informacje

Miszel zapowiada drugi solowy album pt. ,,NO FACE". Przenosząc kolejny raz zgrabnie drillowe brzmienia na polską scenę. Rok 2021 zdecydowanie należał do artysty z Katowic, wielu fanów na Śląsku i nie tylko pragnie usłyszeć wychowanka prawdziwego drillu na śląskiej scenie. Zaczynamy o 22:00 rozgrzewką z DJ. 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Tichauer Music
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/