Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo

Salty Sounds

Organizator: Good Taste Production

Salty SoundsO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Salty Sounds – siostrzany projekt Salt Wave Festival - to letni cykl koncertów na Półwyspie Helskim. W sierpniowe weekendy w Jastarni pojawią się: Daria Zawiałow, Artur Rojek, Ralph Kaminski, sanah, Kwiat Jabłoni, Natalia Przybysz, Bitamina, Fisz Emade Tworzywo i Karaś/Rogucki. Salty Sounds bilety na koncerty już w sprzedaży

Salty Sounds koncerty

Harmonogram koncertów:

  • 14 sierpnia - Natalia Przybysz 
  • 15 sierpnia - sanah 
  • 16 sierpnia - Fisz Emade Tworzywo
  • 21 sierpnia - Ralph Kaminski ​
  • 22 sierpnia - Karaś / Rogucki ​
  • 23 sierpnia - Artur Rojek​
  • 28 sierpnia - Bitamina 
  • 29 sierpnia - Kwiat Jabłoni ​
  • 30 sierpnia - Daria Zawiałow 

Wydarzenia rozpoczną się o godz. 17:00 setami DJ-skimi. O godz. 20:00 zaczną się planowe występy artystów i potrwają do ciszy nocnej, czyli godz. 22:00. Na terenie wydarzenia obowiązywać będą bieżące zalecenia epidemiologiczne, z którymi należy zapoznać się przed przybyciem na miejsce.

 

Salty Sounds to wydarzenia w nowym reżimie sanitarnym, które odbędą się na Placu Sobótkowym w Jastarni. Na każde wydarzenie w sprzedaży pojawi się limitowana liczba biletów.

 

Dokładne informacje dotyczące wstępu i zachowania na terenie koncertu zostaną określone w Regulaminie, który jest dostępny TUTAJ.

O projekcie Salty Sounds w Jastarni

Takiego lata nikt się nie spodziewał. Odwołane festiwale, utrudnione podróże i utracona normalność. W ostatnich miesiącach musieliśmy zatroszczyć się o siebie i nauczyć się żyć w nowej rzeczywistości, by powoli móc wracać z nową energią do wspólnego przeżywania muzycznych emocji i nie tylko! Właśnie dlatego przygotowaliśmy “Salty Sounds” - siostrzany projekt Salt Wave Festival, który powstał z tęsknoty za muzyką na żywo. To jedyny w tym roku letni cykl koncertów na Półwyspie Helskim, na którym nie może Was zabraknąć!

Salty Sounds bilety

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też