Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Open'er Park

Organizator: Alter Art

OpisArtyści

Opis

UWAGA Bilety koncertowe na Open’er Park wymagają rejestracji i wymiany na kod QR.

Attention! Concert tickets for Open’er Park require registration and exchange for a QR code.

 

Aplikacja Open’er dostępna! Wymienisz w niej swoje bilety koncertowe na identyfikatory w postaci QR kodu, znajdziesz aktualny program Open’er Park oraz wszystkie praktyczne informacje.

 

iOS: pobierz TUTAJ

Android: pobierz TUTAJ

 

 

Open'er Park powered by Orange – specjalny i niepowtarzalny projekt, będący odpowiedzią na wyjątkową rzeczywistość i uwarunkowania tegorocznego lata. Po wielu miesiącach izolacji czas na klimatyczny, niezwykły Open’er Park w Gdyni! Open'er Park bilety już dostępne.

Open'er Park line-up » artyści » Sprawdź kto wystąpi na festiwalu w Gdyni

Open'er Park bilety

Sprzedaż biletów jest prowadzona wyłącznie online.

 

Bilety na Open'er Park są personalizowane. 

Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników wydarzenia zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na teren wydarzenia, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

 

Bilety Health Pass przeznaczone są dla osób, które w dniu wstępu na Wydarzenie będą posiadały ważny certyfikat szczepienia przeciw COVID-19.

 

UWAGA! Wstęp na Wydarzenie wymaga rejestracji biletu oraz wymiany na Identyfikator w postaci kodu QR.
W związku z ogłoszeniem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, warunkiem wymiany Biletu na Identyfikator jest wypełnienie w dniu wstępu na Wydarzenie oświadczenia o stanie zdrowia. Uczestnik Wydarzenia posiadający w dniu wstępu na Wydarzenie ważny Certyfikat szczepienia, zgodnie z regulaminem ma zagwarantowany wstęp na Wydarzenie, gdyż nie obowiązują go limity dotyczące ilości uczestników. Organizator ma prawo do weryfikacji na wejściu na Wydarzenie Certyfikatu szczepienia u osób, które zadeklarowały posiadanie Certyfikatu. Prosimy o zapoznanie się z zasadami wstępu określonymi w Regulaminie Wydarzenia.

Open'er Park w Gdyni

Open’er Park to muzyka, kino, teatr, sztuki wizualne, specjalnie przygotowana strefa parkowa, plaża i wiele innych aktywności, tworzące niepowtarzalne miejsce kultury, relaksu, emocji i wrażeń. Na kilka niezapomnianych tygodni Park Kolibki zmieni się w magiczną przestrzeń, którą wypełni muzyka i sztuka świetnych artystów. 

 

Koncerty podczas Open'er Park będą miały wyjątkowy, klimatyczny charakter, a artyści wystąpią na Orange Stage dla ograniczonej liczby fanów, w pięknej, naturalnej, nadmorskiej scenerii. Ogłoszenie jest początkiem całej serii, a najlepsza historia tego lata dopiero się zaczyna!

 

Regulamin wydarzenia

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też