Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters
Home Koncerty Festiwale Muzyczna Syrenka - Kult

Muzyczna Syrenka - Kult

Organizator: Universitatis Varsoviensis

Muzyczna Syrenka - KultO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na nowy cykl koncertów polskich gwiazd na Stadionie Syrenka! Na scenie plenerowej zagrają m.in. kultowe zespoły Happysad, Kult, Bracia Figo Fagot oraz Strachy na Lachy. Muzyczna Syrenka bilety na koncerty już w sprzedaży.

Zasady bezpieczeństwa

W trakcie koncertów z cyklu Muzyczna Syrenka wdrożony zostanie szereg środków bezpieczeństwa zgodnych z bieżącymi zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

 

W wydarzeniach będzie mogła wziąć udział limitowana liczba uczestników. Kontrola biletów będzie odbywać się bezdotykowo, a uczestnicy zostaną poproszeni o dezynfekcję dłoni przed wejściem na obszar stadionu. Organizatorzy zapewnią uczestnikom możliwość swobodnego przemieszczania się, z zachowaniem dystansu społecznego. Każdy uczestnik zostanie również poproszony o złożenie pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia - do pobrania TUTAJ

O cyklu koncertów Muzyczna Syrenka

Cykl koncertów Muzyczna Syrenka jest wspólnym projektem dwóch największych warszawskich organizatorów koncertów zarządzających klubami: Hybrydy, Palladium, Proxima oraz Stodoła. Na scenie plenerowej zaprezentują się topowi polscy wykonawcy, których sukcesywnie będziemy ogłaszać w najbliższym czasie. Inicjatywa pozwoli wszystkim uczestnikom na złapanie wrześniowych promieni słońca oraz wspólne pożegnanie lata w wyjątkowo gorącej i muzycznej atmosferze!

 

Oprócz solidnej porcji wrażeń koncertowych na obszarze stadionu dostępna będzie także strefa gastronomiczna oferująca przekąski i napoje.

Koncert Kult Warszawa, 09.10, Stadion Syrenka 

Koncerty Kultu od dekad przyciągają rzesze fanów, którzy śpiewają razem z Kazikiem utwory takie jak „Arahja”, „Hej czy nie wiecie”, „Dziewczyna bez zęba na przedzie” czy „Baranek”. Choć najważniejsze utwory Kultu są obowiązkowym elementem każdego występu, wydarzenia zachowują swój unikatowy charakter i każde z nich na nowo podbija serca fanów!

 

Już 9 października legendarna grupa zagra dla warszawskiej publiczności koncert plenerowy na Stadionie Syrenka. Wydarzenie odbędzie się w ramach Pomarańczowej Trasy 2020. Koncert Kultu to element serii wydarzeń #MuzycznaSyrenka, którym przyświeca idea wspólnego pożegnania lata w wyjątkowo muzycznej i bezpiecznej atmosferze.

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też