Mara Fest

Mara Fest

10 września w Amfiteatrze Tarasów w Sopocie odbędzie się Festiwal Wolnych Białorusinów wspierających naród Ukrainy.  Stowarzyszenie Białorusinów Pomorza zaprasza na festiwal muzyczny wszystkich, którzy pragną zachować tożsamość wolnych Białorusinów i chcą pomagać innym! Mara Fest bilety już w sprzedaży.

After party Mara Fest

Good news everyone! Mara Fest nie kończy się o 22:00. Na terenie festiwalu w klubie Pick&Roll zorganizujemy afterparty dla wszystkich chętnych w towarzystwie artystów i wolontariuszy Mara Fest. Kontynuujmy razem lato 2022 pod dźwięki winyli DJ Salat. Pospiesz się, liczba miejsc jest ściśle ograniczona! Do zobaczenia na afterparty Mara fest.

Mara Fest Festiwal Wolnych Białorusinów wspierających naród Ukrainy

Przez całą swoją historię Białorusini starają się zachować pokój i przyjaźń z sąsiadami, dlatego od momentu wybuchu pełnowymiarowej wojny na Ukrainie nie możemy milczeć i nic nie robić.

Dla nas ważne jest, żeby jeszcze raz przypomnieć - szczerzy Białorusini są przeciwko wojnie. Wspieramy naród ukraiński w jego walce o wolność i jesteśmy wdzięczni Polsce za przyjęcie nas i pomoc Ukraińcom z Białorusinami w tych trudnych czasach.

Stowarzyszenie Białorusinów Pomorza zaprasza na festiwal muzyczny wszystkich, którzy pragną zachować tożsamość wolnych Białorusinów i chcą pomagać innym!

 

W programie występy artystów: Kupalautsy, Todar Wajciushkewich, Naviband, Nizkiz oraz strefy aktywacji \"Jack Quiz\", projekt pomocy psychicznej WEMAYHELP, "Mova Nanova" oraz Q&A z YouTube-blogerami Ivanem Podrezem @Liriks i Aleksandrem Tobolskim @Longplay. Prowadzący: Denis Dudinsky i Katerina Rajetskaya.

Część środków ze sprzedaży biletów zostanie przekazana na rzecz Międzynarodowej Fundacji Innowacji Medycznych w Kijowie.

Naszym wspólnym marzeniem (w języku białoruskim to znaczy \"mara\") jest zakończenie wojny na Ukrainie, wolność Białorusi i pomoc w powrocie do domu milionom ludzi z Kijowa, Charkowa, Mińska, Grodna, Pińska i innych miast.

Marzeniem organizatorów festiwalu jest zachowanie białoruskiej kultury i tożsamości, żeby podzielić się swoją twórczością i przybliżyć tradycje naszych przyjaciół i sąsiadów.

A jakie jest twoje marzenie?

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Mara Fest
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/