emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023

Mara Fest

Organizator: ALIAKSANDRA SPIRYDOVICH

Mara FestO wydarzeniu

O wydarzeniu

10 września w Amfiteatrze Tarasów w Sopocie odbędzie się Festiwal Wolnych Białorusinów wspierających naród Ukrainy.  Stowarzyszenie Białorusinów Pomorza zaprasza na festiwal muzyczny wszystkich, którzy pragną zachować tożsamość wolnych Białorusinów i chcą pomagać innym! Mara Fest bilety już w sprzedaży.

After party Mara Fest

Good news everyone! Mara Fest nie kończy się o 22:00. Na terenie festiwalu w klubie Pick&Roll zorganizujemy afterparty dla wszystkich chętnych w towarzystwie artystów i wolontariuszy Mara Fest. Kontynuujmy razem lato 2022 pod dźwięki winyli DJ Salat. Pospiesz się, liczba miejsc jest ściśle ograniczona! Do zobaczenia na afterparty Mara fest.

Mara Fest Festiwal Wolnych Białorusinów wspierających naród Ukrainy

Przez całą swoją historię Białorusini starają się zachować pokój i przyjaźń z sąsiadami, dlatego od momentu wybuchu pełnowymiarowej wojny na Ukrainie nie możemy milczeć i nic nie robić.

Dla nas ważne jest, żeby jeszcze raz przypomnieć - szczerzy Białorusini są przeciwko wojnie. Wspieramy naród ukraiński w jego walce o wolność i jesteśmy wdzięczni Polsce za przyjęcie nas i pomoc Ukraińcom z Białorusinami w tych trudnych czasach.

Stowarzyszenie Białorusinów Pomorza zaprasza na festiwal muzyczny wszystkich, którzy pragną zachować tożsamość wolnych Białorusinów i chcą pomagać innym!

 

W programie występy artystów: Kupalautsy, Todar Wajciushkewich, Naviband, Nizkiz oraz strefy aktywacji \"Jack Quiz\", projekt pomocy psychicznej WEMAYHELP, "Mova Nanova" oraz Q&A z YouTube-blogerami Ivanem Podrezem @Liriks i Aleksandrem Tobolskim @Longplay. Prowadzący: Denis Dudinsky i Katerina Rajetskaya.

Część środków ze sprzedaży biletów zostanie przekazana na rzecz Międzynarodowej Fundacji Innowacji Medycznych w Kijowie.

Naszym wspólnym marzeniem (w języku białoruskim to znaczy \"mara\") jest zakończenie wojny na Ukrainie, wolność Białorusi i pomoc w powrocie do domu milionom ludzi z Kijowa, Charkowa, Mińska, Grodna, Pińska i innych miast.

Marzeniem organizatorów festiwalu jest zachowanie białoruskiej kultury i tożsamości, żeby podzielić się swoją twórczością i przybliżyć tradycje naszych przyjaciół i sąsiadów.

A jakie jest twoje marzenie?

Podobne wydarzenia

Zobacz też