Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalagnieszka-chylinskadawid-podsiadlovan-goghrzeszowskie-juwenalia
Home Koncerty Festiwale MAMRY MUSIC FESTIVAL

MAMRY MUSIC FESTIVAL

Organizator: WOJSKOWE STOWARZYSZENIE SPOŁECZNO – KULTURALNE WĘGORAPA

MAMRY MUSIC FESTIVALO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się w dniach 28-29 lipca 2023 w Węgorzewie. Głównym Sponsorem Mamry Festival jest Grupa PGE.

 

Mamry Festival 2023 artyści i line-up

 

 

DJ CONTEST Powered by XONI ON AIR

Mamry Festival to szansa dla młodych artystów, dopiero próbujących swych sił w trudnej sztuce EDM. Po raz trzeci startuje konkurs dla młodych DJ. Przypomnijmy, że w latach ubiegłych laureatami byli EXATION i DJ KOSTEK.

DJ CONTEST to wieloetapowy konkurs dla DJ'ów dla osób z całej Polski chcących pokazać się szerszej publiczności. Udział w konkursie daję szansę na występ na głównej scenie Mamry Festival jeszcze w tym roku. Zgłaszać się można tylko do końca lutego br.

Mamry Music Festival x Fundacja DKMS i WAKE UP Mazury

Czy pobranie szpiku boli? Czy szpik pobiera się z kręgosłupa? Czy dawca szpiku może mieć tatuaż? Na te i inne pytania odpowiadać będą wolontariusze i pracownicy Fundacji DKMS. Każdego dnia na uczestników Mamry Festival czekać będzie solidna dawka wiedzy, oraz możliwość zarejestrowania się w bazie Fundacji DKMS. Każda nowa osoba, która rejestruje się w bazie dawców, zwiększa szansę na to, że pacjent walczący z nowotworem krwi – pokona chorobę.

Fundacja DKMS działa w Polsce od 2008 roku jako niezależna organizacja non-profit. Posiada status Organizacji Pożytku Publicznego oraz Ośrodka Dawców Szpiku w oparciu o decyzję Ministra Zdrowia.

Być na Mamry Festival i nie skorzystać z atrakcji na Jeziorze Mamry? To jest niemożliwe. Dzięki Wake Up Mazury zobaczymy czym jest windsurfing, parasailing, wakeboard, banan wodny, motorówki. Instruktorzy Wake Up pokażą, objaśnią a chętnych zaproszą do osobistego skorzystania z wybranego sprzętu. Codziennie w czasie trwanie festiwalu ale też i w godzinach przedpołudniowych. 

 

Zobacz więcej

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też