Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters
Home Koncerty Festiwale Festiwal KIELCE ROCKUJĄ VI edycja

Festiwal KIELCE ROCKUJĄ VI edycja

Organizator: AGENCJA KONCERTOWA "EWA-K"

Festiwal KIELCE ROCKUJĄ VI edycjaO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na VI edycję festiwalu KIELCE ROCKUJĄ! W dniach 15-16 września Amfiteatr Kadzielnia będzie gościć znanych i lubianych wykonawców zarówno polskiej, jak i międzynarodowej sceny rockowej. Festiwal KIELCE ROCKUJĄ bilety już w sprzedaży! UWAGA: dostępny również karnet dwudniowy!

 

Kielce Rockują line-up:

15.09 SOBOTA

  • Nosowska 20:30 

  • Atomic Rooster 19:00

  • Focus 17:30

16.09 NIEDZIELA

  • KULT 20:30

  • Chris Farlowe & The Norman Beaker Band 19:00

  • Ten Years After 17:30

 

NOSOWSKA

Na polu muzycznym Nosowska nie próżnuje! pracuje z Michałem FOXem Królem nad swoim kolejnym solowym albumem. Część nowego materiału będzie można usłyszeć już na letnich koncertach Nosowskiej.

Ostatnio eksploruje też sfery spoza świata muzycznego. Od roku bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdzie prowadzi treningi fatness i przybierając śmieszną gębę, mówi o życiu, show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Prosto, zwięźle, szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie. Cykl filmików „A ja żem jej powiedziała…” stał się inspiracją do książki o tym samym tytule, której premiera już 23 maja.

KULT

Od przeszło 30 lat grupa założona przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę nie traci na popularności. Kolejne pokolenia słuchaczy doceniają KULT za prowokacyjne, buntownicze teksty, charakterystyczne brzmienie i młodzieńczą zadziorność. Najnowsza płyta zespołu – „Wstyd” - ukazała się w 2016 roku. Album dotarł do 1. miejsca polskiej listy przebojów – OLiS. W zaledwie kilka tygodni od premiery płyta uzyskała w Polsce status złotej sprzedając się w nakładzie 15 tys. egzemplarzy. To z tego albumu pochodzą m.in. utwory "Madryt", "Wstyd" czy "Cisza nocna".

FOCUS

Holenderska progresywna grupa rockowa. Powstała w 1969 roku i istniała do końca lat siedemdziesiątych. Grupa nagrywała głównie instrumentalną muzykę, charakteryzującą się bogatym brzmieniem opartym na gitarowych riffach, orkiestralnych dźwiękach melotronu, pasażach na flecie i skomplikowanych rytmach. W muzyce grupy wyraźnie daje się zauważyć wpływy jazzu oraz muzyki poważnej.

CHRIS FARLOWE

Brytyjski wokalista, kompozytor i autor tekstów. Znany z przeboju „Out of Time” (z repertuaru The Rolling Stones) oraz ze współpracy z zespołem Colosseum (1970–1971).

TEN YEARS AFTER

Jeden z czołowych brytyjskich zespołów bluesrockowych popularnych na przełomie lat 60. i 70.

ATOMIC ROOSTER

brytyjska progresywna grupa działająca w latach 1969–1983.

W 2016 za zgodą wdowy po Vincencie Crane zespół został reaktywowany.

 

KIELCE ROCKUJĄ 2018 bilety na festiwal już w sprzedaży!

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też