Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingmetal-hammer

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Festiwale Grand Festival Róbrege 2022

Grand Festival Róbrege 2022

Organizator: Stołeczna Estrada

O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na Grand Festival Róbrege 2022! Tegoroczna edycja Róbrege odbędzie się 1 października w Klubie Palladium. Grand Festival Róbrege bilety już w sprzedaży!

Grand Festival Róbrege 2022 artyści

Festiwal nie zmienił swojego stylu i charakteru, będą mogli Państwo zobaczyć młodych zdolnych artystów prezentujących nieszablonową twórczość!

 

PROGRAM MUZYCZNY w Klubie Palladium 1.10.2022 godz. 17.00

Nasz line-up :
  • 17.15-18.15 Sekatory (Gdynia)
  • 18.25-19.15 Swayzee (Warszawa)
  • 19.30-20.30 Shashamane (Śląsk/Kraków)
  • 20.45-22.00 WaluśKraksaKryzys (Kraków)
  • 22.15-23.30 Kiko Bun  (Londyn)

Festiwalowi towarzyszyć będzie scenografia z prac Roberta Brylewskiego i Natalii ŻyschiejW przerwach będzie można usłyszeć skład NT Collective.

 

Bilety w cenie 50/60zł już dostępne!

O festiwalu Róbrege

Grand Festival Róbrege jest najstarszym festiwalem muzyki alternatywnej w stolicy, jego historia sięga 1983 r. Od paru lat dedykowany zmarłemu Robertowi Brylewskiemu – wielkiej postaci polskiej sceny undegroundowej, współzałożycielowi Festiwalu (obok Sławomira Rogowskiego i Ś.P. Pawła Kelnera Rozwadowskiego). Festiwal został reaktywowany w 2013 r. przez Stołeczną Estradę.

Ideą imprezy od początku było wyszukiwanie młodych buntowników sceny muzycznej, którzy nie liczą na komercyjny sukces, a ich muzyka ma pozytywny i autentyczny przekaz. Na przekór nazwie oprócz zespołów wykonujących reggae, występowały na nim grupy grające punk czy nową falę. Róbrege to wiele konwencji i inspiracji, m.in. postpukowych czy etnicznych.

Artyści związani z imprezą należą dziś do polskiej muzycznej ekstraklasy. Są to między innymi:  Kayah, Muniek Staszczyk, Robert Brylewski, Tomek Budzyński, Tomek Lipiński, Maleo, Dezerter

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn