emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Koncerty Festiwale FREE VOICES vol.1: ZDECHŁY OSA, KRÓL, IGO

FREE VOICES vol.1: ZDECHŁY OSA, KRÓL, IGO

07.12.2023 Bielsko-Biała

Organizator: FUNDACJA FOLLOW THE MUSIC

od 149,00 zł
FREE VOICES vol.1: ZDECHŁY OSA, KRÓL, IGOBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

FREE VOICES vol.1: ZDECHŁY OSA, KRÓL, IGO
czwartek
07.12.2023
18:00

FREE VOICES vol.1: ZDECHŁY OSA, KRÓL, IGO

Bielsko-Biała, Hala Pod Dębowcem BBOSiR

O wydarzeniu

Zapraszamy na pierwszą edycję minifestu "Free Voices" w Bielsku-Białej już 7 grudnia do Hali Pod Dębowcem. Co na Was czeka? Ogromna scena, odjechana oprawa świetlna i multimedialna, mega sound i CO NAJWAŻNIEJSZE - niezapomniane koncerty czołówki gwiazd polskiej altersceny! "Free Voices" to dobitny i donośny głos pokolenia, którego nie da się sklasyfikować ani literą w alfabecie ani numerem w peselu!  To wolny, niepokorny i autentyczny GŁOS! Bilety już dostępne.

FREE VOICES vol.1: ZDECHŁY OSA, KRÓL, IGO

LINE-UP:

ZDECHŁY OSA – jedna z bardziej wyrazistych osobowości polskiego undergroundu. Jak żaden inny artysta potrafi ująć hedonistycznego i dekadenckiego ducha współczesności w formie krótkiej, brudnej, ale nie dającej się zapomnieć piosenki. Po raz pierwszy w Bielsku-Białej!

KRÓL – wokalista, kompozytor oraz autor tekstów, który od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka muzyki alternatywnej na sceny największych festiwali zyskując miano jednego z najlepszych głosów swojego pokolenia.

IGO – jeden z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce. Wszechstronny, eklektyczny, odważny i bezkompromisowy głos, który od kilku lat króluje na polskiej scenie muzycznej. W Bielsku-Białej wystąpi po raz pierwszy!

Nie możesz tego przegapić!

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też