Białystok New Pop Festival 2020 - transmisja online

Białystok New Pop Festival 2020 - transmisja online

Białystok New Pop Festiwal 2020 odbędzie się online! Już 11 i 12 lipca zobaczymy Krzysztofa Zalewskiego, Marię Peszek, duet Karaś/Rogucki, Natalię Przybysz, Karolinę Czarnecką, Anię Rusowicz, Dr Misio pod wodzą Arka Jakubika i zespół Mgły. Publiczność będzie mogła oglądać festiwal na żywo bez wychodzenia z domu. Białystok New Pop Festival 2020 bilety na transmisję wydarzenia w internecie już w sprzedaży.

Białystok New Pop Festival 2020 line up

Festiwal zaczyna się o godzinie 17 spotkaniami w newsroomie, z koncertami startujemy od godziny 17:30!

 

SOBOTA

  • 17:30 - 18:30 - Karolina Czernecka
  • 19:00 - 20:00 - Karaś/Rogucki
  • 20:30 - 21:30 - Natalia Przybysz
  • 22:00 - 23:00 - Krzysztof Zalewski

NIEDZIELA

  • 17:30 - 18:00 - Mgły
  • 18:30 - 19:30 - Dr Misio
  • 20:00 - 21:00 - Ania Rusowicz
  • 21:30 - 22:30 - Maria Peszek

Białystok New Pop Festival 2020 transmisja PPV

  • Wersja premium (full HD, z opcją wyboru kamer) - 20 zł, ale festiwalowicz może zdecydować o wyższej opłacie - 50% tej kwoty przekazywane jest artystom

W zależności od przeznaczonej kwoty, otrzymają Państwo miesięczny, dwumiesięczny lub kwartalny dostęp do prenumeraty Gazety Wyborczej i Wysokich Obcasów.


Na aktywację kodu mają Państwo czas do 31.08.2020 roku - im szybciej Państwo aktywują prenumeratę, tym szybciej będą mogli Państwo czytać wszystkie treści z Wyborcza.pl oraz Wysokieobcasy.pl

 

Instrukcja jak aktywować kod

O festiwalu Białystok New Pop 2020

Dzięki nowym technologiom będziecie mogli uczestniczyć w festiwalu bez wychodzenia z domu, wirtualnie stanąć na scenie, pod sceną, poczuć się jak swoi mistrzowie. Będziecie mieli także okazję porozmawiać na live czacie z artystami, zajrzeć na backstage, czy odbyć wirtualny spacer po Białymstoku. Pokażemy, jak festiwal wygląda „od kuchni“.

 

Festiwal odbędzie się bez zmian w Pałacu Branickich, w plenerze, aby zachować zarówno jego oryginalny charakter oraz klimat, jak i miejsca pracy dla sztabu ludzi i podwykonawców przy nim pracujących. Chcemy w ten sposób symbolicznie zwrócić uwagę na cały segment branży kulturalno-rozrywkowej, któremu pandemia pokrzyżowała plany zawodowe.

 

A line up jest naprawdę mocny, zagrają bowiem gwiazdy polskiej sceny muzycznej: m.in. Krzysztofa Zalewskiego, Marię Peszek, duet Karaś/Rogucki, Natalię Przybysz, Karolinę Czarnecką.

 

To chyba pierwszy w tym roku festiwal, który odbędzie się w swoim pierwotnym miejscu i w prawdziwych, koncertowych warunkach. Wierzymy, że do nas dołączycie!

 

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Białystok New Pop Festival 2020 - transmisja online
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/