Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska

Żniwa i Stfur

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

Żniwa i StfurO wydarzeniu

O wydarzeniu

24 lutego w krakowskim Gwarku zagrają zespoły Żniwa oraz Stfur - bilety już dostępne!

O zespole Żniwa

Żniwa to zakochane małżeństwo multiinstrumentalistów, Skjere i Raido. Grają neoceltycki, słowiański i nordycki pagan-folk, inspirowany dawnymi wierzeniami, legendami i fantastyką. Żniwa wykorzystują wyłącznie prawdziwe, akustyczne instrumenty - zaśpiewają i zagrają na lutni romantycznej, skrzypcach pięciostrunowych, didgeridoo, bębnie, harfie neoceltyckiej, tagelharpie oraz fletach irlandzkich, poprzecznych i alikowotowych. Żniwa to ich główny projekt, natomiast można ich spotkać ostatnio na koncertach w składzie Żywiołaka.

O zespole Stfur

Stfur to duet stworzony przez Arunkę i Rena - znakomitych muzyków znanych już z niezwykłych zespołów - Arunka oraz Furda. Tworzą organiczną muzykę z pogranicza paganfolku, ambientu, muzyki filmowej i soundtrackowo-growej. 

 

Po koncercie będzie możliwość spotkania się z zespołami, rozmowy, oraz nabycia płyt zespołu Żniwa i innego merchu (koszulki, bluzy, zawieszki itp.).

Patronatem medialnym koncertu jest Audycja Runo. Przybywajcie!

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też