Newsletter

shared.category-mega-menu.onTime

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Zola Jesus

Organizator: Follow The Step

OpisArtyści

Opis

ZMIANA MIEJSCA KONCERTU W WARSZAWIE - koncert 15.11 został przeniesiony z klubu Smolna do klubu Niebo. 

 

Zola Jesus w Polsce! Amerykańska piosenkarka zaprezentuje swój prześladujący i wirujący wokal wraz z muzyką elektroniczną aż na czterech koncertach. Zola Jesus bilety na koncerty już w sprzedaży. 

Zola Jesus koncerty

  • Zola Jesus koncert Warszawa - 15.11, Niebo
  • Zola Jesus koncert Sopot - 16.11, Sfinks700 
  • Zola Jesus koncert Poznań - 17.11, Tama
  • Zola Jesus koncert Wrocław - 18.11, Zaklęte Rewiry

 

Zola Jesus, a tak naprawdę Nika Roza Danilova znana jest z łączenia na swoich płytach muzyki elektronicznej, klasycznej, gotyckiej i industrialnej, tworząc w ten sposób różnorodny styl mrocznej elektroniki, gotyckiego popu, dark wave czy art popu.

 

Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 2006 roku i od tamtej pory nagrała 5 studyjnych albumów - "The Spoils", "Conauts" czy "Okovi" oraz 4 EP-ki. Zola Jesus ma na swoim koncie współpracę i występy z takimi artystami jak Fever Ray oraz The xx, a podczas koncertów na scenie towarzyszą jej muzycy: Nick Turco, Shane Verwey, Alex DeGroot i Nick Johnson.

 

Ostatni album "Okovi" Zola Jesus nagrywała w małej chatce, w lesie, walcząc z depresją i wewnętrznymi demonami. O samym materiale opowiada: "ta płyta jest głęboko osobistym portretem straty, pogodzenia się i współczucia dla łańcuchów, którymi przykuto nas do bezwzględnych praw natury”. W kwietniu 2018 roku w ramach uzupełnienia do produkcji ukazał się album "Okovi: Additions".

 

Zola Jesus odwiedzi Polskę w ramach Zola Jesus Tour Poland 2018 i wystąpi w Sopocie, Warszawie, Poznaniu oraz Wrocławiu.

 

Regulamin imprezy dostępny TUTAJ.

Zola Jesus koncerty. Zola Jesus w Polsce 2018. Zola Jesus koncerty Warszawa, Sopot, Poznań, Wrocław

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn