Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma

Sega Bodega

21.11.2024 Warszawa

Organizator: Winiary Bookings sp. z o. o.

Sprawdź bilety
Sega BodegaBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

SEGA BODEGA
czwartek
21.11.2024
20:00

SEGA BODEGA

Warszawa, NIEBO

O wydarzeniu

Uznany brytyjski producent Sega Bodega powraca do Polski z nowym materiałem! Artysta wystąpi 21 w warszawskim klubie Niebo. Sega Bodega bilety na koncert już w sprzedaży.

Sega Bodega informacje

Za sprawą swoich dwóch pierwszych albumów, wydanych kolejno w 2020 i 2021 roku “Salvador” oraz “Romeo”, Salvador Navarette tchnął nowe życie w muzykę elektroniczną i taneczną, nadając im charakterystyczny, futurystyczny wymiar. Producent, wokalista, performer i współzałożyciel wytwórni NUXXE w swojej twórczości łączy UK bass, hip-hop, elektronikę, post-club i wiele innych w unikatowym, intrygującym stylu.

Na drugim albumie Sega zachwycił przede wszystkim jego produkcją. Dodając do tego współpracę z Charlotte Gainsburg i Arcą album odbił się szerokim echem w środowisku, co zaprocentowało wyprzedanymi koncertami w Wielkiej Brytanii, Stanach i Europie. Bodega może pochwalić się również produkcją utworów dla Björk, Caroline Polachek, Rosalíi, Shygirl, Eartheater, Oklou, Kiss Facility, Sevdalizy oraz wielu innych. 

26 kwietnia ukaże się jego trzeci w dorobku album “Dennis”. W ramach jego promocji artysta powróci do naszego kraju, gdzie wystąpi w warszawskim klubie Niebo!

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też