Wakacyjny Koncert Gwiazd

Wakacyjny Koncert Gwiazd

Wakacje tuż tuż! Nie zaplanowałeś/aś jeszcze urlopu, a już brakuje Ci endorfin ? Nie pamiętasz kiedy dobrze bawiłaś/eś się przy klimacie Disco Polo w piękny słoneczny dzień? Usiądź wygodnie i zaplanuj najlepszą imprezę Disco Polo tego lata w okolicy! 𝟯𝟬 𝗹𝗶𝗽𝗰𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟮 po raz drugi w historii opolskiego Amfiteatru - Stolicy Polskiej Piosenki, organizatorzy agencji Dux Event przygotowali specjalnie dla Was cztery godziny muzycznych atrakcji! Wakacyjny Koncert Gwiazd bilety już w sprzedaży.

Wakacyjny Koncert Gwiazd - 30.07.2022, Opole - artyści

Line-up: Topky | BoysCzadoman | Disco Boys | Skorusa | Miły Pan | After Party

Wakacyjny Koncert Gwiazd bilety 

𝗜 𝗣𝗨𝗟𝗔 - do 31.05.2022 - bilety w promocyjnej cenie od 59, 79, 89, 119 zł

𝗜𝗜 𝗣𝗨𝗟𝗔 - od 01.06.2022 - bilety w cenach 69, 89, 99, 129 zł

𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 𝗩𝗜𝗣

Dla bardziej wymagających fanów posiadamy bilety VIP w cenie 199 zł

𝗖𝗼 𝗼𝘁𝗿𝘇𝘆𝗺𝘂𝗷𝗲𝘀𝘇 𝘄 𝗰𝗲𝗻𝗶𝗲 𝗯𝗶𝗹𝗲𝘁𝘂 𝗩𝗜𝗣?

  • miejsce na tarasie (sektor V1 i V2)
  • darmowy catering
  • open bar najlepszych alkoholi nisko i wysoko procentowych

𝗜𝗻𝗳𝗼𝗿𝗺𝗮𝗰𝗷𝗲 𝗼𝗿𝗴𝗮𝗻𝗶𝘇𝗮𝗰𝘆𝗷𝗻𝗲

 

Wstęp na teren amfiteatru - bez ograniczeń wiekowych oraz dla osób niezaszczepionych i zaszczepionych.

 

Dzieci do 7 roku życia (z ważnym dokumentem tożsamości) pod opieką osoby dorosłej wstęp za darmo - osoba z dzieckiem zajmuje jedno miejsce.

Organizator: DUX EVENT

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Wakacyjny Koncert Gwiazd
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/