Prawdziwy Maraton Disco Polo

Prawdziwy Maraton Disco Polo

SPRAWDŹ BILETY

ZMIANA DATY Wydarzenie zaplanowane na 10 czerwca zostaje przeniesione na 4 listopada. 

 

Serdecznie zapraszamy na Prawdziwy maraton Disco Polo, który odbędzie się 4 listopada 2022 w Toruniu. Prawdziwy maraton Disco Polo bilety już dostępne.

Prawdziwy Maraton Disco Polo

4 listopada 2022 roku na scenie w Arenie Toruń w godzinach od 19:45 - 24:00 będzie wyczekiwana od dawna możliwość, aby tańczyć, szaleć i dać się ponieść dźwiękom podczas prawdziwego maratonu disco polo! Wystąpią niepodważalne

gwiazdy disco polo! Podczas trwającej pięć godzin imprezy wystąpią: Long & Junior, Czadoman, Daj to głośniej oraz Miły Pan.

 

Zakupiony bilet umożliwia wejście na płytę oraz na dowolny sektor na trybunach.

 

Informujemy, iż zgodnie z zaleceniami serwisu eBilet w przypadku zakupienia biletów w promocji 2+1 otrzymają Państwo jeden bilet na który muszą wejść jednocześnie trzy osoby.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Prawdziwy Maraton Disco Polo
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Prawdziwy Maraton Disco Polo BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/