Disco Pole Tarnów 2017

Disco Pole Tarnów 2017

DiscoPole Tarnów 2017 to największy weekend muzyki Disco Polo w regionie! Widzimy się już 4 sierpnia na dwudniowej imprezie na terenie Lądowiska w Tarnowie!

Top polskiego Disco Polo tylko u nas: Łobuzy, Camasutra, Milano, Extazy, Top Girls, Markus P, After Party, MIG, BOYS! Zapraszamy na najlepszą imprezę plenerową w Tarnowie! Oprócz topowej muzyki Disco Polo przygotowaliśmy wiele atrakcji dla uczestników. Ponadto czeka na Was duża strefa gastronomiczna, gdzie każdy znajdzie coś dobrego dla siebie.
2 dni – > 9 topowych zespołów –> ponad 10 godzin koncertów
Piątek 4 sierpnia:
godz. 18-19: Camasutra
godz. 19 – 20: Łobuzy
godz. 20 – 21: After Party
godz. 21 -22: MIG


Sobota 5 sierpnia:
godz. 16-17: Rompey
godz. 17-18: Top Girls
godz. 18-19: BOYS
godz. 19-20: Milano
godz. 20-21: Extazy
godz. 21-22: Marcus P

Do zobaczenia już niedługo!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Disco Pole Tarnów 2017
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/