Kłodzki Ośrodek Kultury

Kłodzki Ośrodek Kultury

Kłodzki Ośrodek Kultury to samorządowa instytucja kultury, prowadząca działalność kulturalną, edukacyjną i rekreacyjną. Jest obecnie największą taką instytucją na całej Ziemi Kłodzkiej. Obiekt posiada dużą salę widowiskowo-kinową, liczącą 364 miejsca, zaplecze socjalne i dwie garderoby. Sala wyposażona jest w ekran kinowy, aparaturę projekcyjną i odpowiedniej jakości sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy do organizowania wydarzeń.

 

Wydarzenia organizowane przez Kłodzki Ośrodek Kultury to nie tylko koncerty, ale również spektakle, wystawy, projekcje filmowe oraz widowiska kabaretowe. To rozrywka dostosowana do oczekiwań wszystkich grup wiekowych. Dlaczego warto odwiedzić Kłodzki Ośrodek Kultury? Koncerty organizowane przez placówkę to doskonała forma spędzenia czasu wolnego z najbliższymi przy fantastycznych dźwiękach muzyki na żywo. Planujesz wybrać się na odbywające się tam wydarzenia kulturalne? Bilety znajdują się już w sprzedaży.

Kłodzki Ośrodek Kultury – wydarzenia

W bogatym repertuarze organizowanych przez Kłodzki Ośrodek Kultury wydarzeń znajdują się przedsięwzięcia cykliczne o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim. Imprezy kulturalne, które odbywają się w obiekcie, to niezwykle ekscytujące propozycje koncertów, spektakli teatralnych, widowisk kabaretowych czy wystaw. Warto na bieżąco śledzić kalendarium eventów w Kłodzkim Ośrodku Kultury. Koncerty są w większości biletowane – odpowiednie bilety możemy nabyć z wyprzedzeniem przez internet.

 

Kłodzki Ośrodek Kultury to doskonałe miejsce do spotkań w gronie najbliższych. Wiele spośród organizowanych tu atrakcji stanowią doskonałą propozycję dla całej rodziny. Organizowane w obiekcie wystawy trafią w gust nawet najbardziej wymagających miłośników sztuki. Projekcje filmowe zadowolą nie tylko dorosłych kinomanów, ale również najmłodszych widzów. Koncerty i widowiska kabaretowe to doskonały pomysł na pełen rozrywki wieczór w gronie przyjaciół czy rodziny. Na bieżące i nadchodzące wydarzenia Kłodzkiego Ośrodka Kultury, bilety są w sprzedaży na eBilet.pl.

Kłodzki Ośrodek Kultury – wydarzenia 2022

Muzyka na żywo to zawsze dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu. Kłodzki Ośrodek Kultury to miejsce pełne rozrywki najwyższej jakości. Zróżnicowany repertuar eventów zapewnia duży wachlarz wyjątkowych rozrywek. Co znajduje się w ofercie, proponowanej przez Kłodzki Ośrodek Kultury? Koncerty wschodzących gwiazd i młodych talentów to istotna część oferty kulturalnej tego miejsca.

 

Wydarzenia 2022 uwzględniają liczne propozycje atrakcji teatralnych, filmowych, kabaretowych i koncertowych. Eventy kulturalne cieszą się dużym zainteresowaniem i gromadzą tłumy widzów pod sceną. To miejsce spotkań fanów muzyki i rozrywki, którzy pragną naładować się pozytywną energią. Na imprezy kulturalne organizowane przez Kłodzki Ośrodek Kultury bilety dostępne są online na eBilet.pl.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Kłodzki Ośrodek Kultury?
    Kłodzki Ośrodek Kultury znajduje się na ul. Plac Władysława Jagiełły 1.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Kłodzkim Ośrodku Kultury?
    Organizowane przez Kłodzki Ośrodek kultury wydarzenia to świetny sposób na spędzenie czasu wolnego. Odbyły się tu m.in.: wystawa pająków, spektakl teatralny pt.: „Nie-boska komedia” czy muzyczny spektakl „Strażak Sam”.

  • Kiedy został utworzony Kłodzki Ośrodek Kultury?
    Kłodzki Ośrodek Kultury powstał już w 1951 roku jako pierwsza taka instytucja kultury po II Wojnie Światowej.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kłodzki Ośrodek Kultury
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Plac Władysława Jagiełły 1
57-300 Kłodzko

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/