Aula Zespołu Szkół - Polkowice

Aula Zespołu Szkół - Polkowice

Aula Zespołu Szkół – Polkowice to nowoczesna sala, przystosowana do organizowania wydarzeń kulturalnych. Pomieszczenie posiada 300 miejsc siedzących, 2 garderoby dla artystów, pomieszczenie socjalne i techniczne. Aula została wyposażona w odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie. Znajduje się tu również ekran i projektor. Organizowane w Auli Zespołu Szkół – Polkowice wydarzenia stanowią dobry plan na spędzenie czasu wolnego z najbliższymi.

 

Aula Zespołu Szkół – Polkowice – wydarzenia

Atrakcje w Auli Zespołu Szkół — Polkowice to doskonały sposób na niezapomnianą rozrywkę. Na terenie Sali organizowane są wydarzenia muzyczne i widowiska kabaretowe. Bilety na wiele spośród nadchodzących eventów są do nabycia na stronie eBilet.pl. Imprezy muzyczne stanowią doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu wolnego z rodziną czy przyjaciółmi. Wydarzenia odbywające się w auli cieszą się dużym zainteresowaniem widzów. Koncerty znanych artystów przyciągają do Auli w Polkowicach tłumy fanów polskiej muzyki rozrywkowej. To wyjątkowe miejsce na mapie Polkowic, oferujące rozrywkę dla wszystkich, niezależnie od wieku.

 

Jakich artystów ugościła scena Auli Zespołu Szkół – Polkowice? Wydarzenia zorganizowane w tym miejscu umożliwiły widzom ujrzenie na żywo takich gwiazd jak m.in. Sanah, Andrzej Piaseczny, Raz Dwa Trzy czy Paweł Domagała. Swoje widowisko zaprezentował tu również Kabaret Moralnego Niepokoju. Warto zatem na bieżąco śledzić aktualności kulturalne. Planujesz wybrać się na nadchodzące wydarzenia? Bilety na liczne atrakcje dostępne są na naszej stronie internetowej.

 

Aula Zespołu Szkół – Polkowice – bilety

Do gustu publiczności z pewnością przypadną propozycje eventów rozrywkowych organizowanych w Aula Zespołu Szkół — Polkowice. Wydarzenia 2022 uwzględniają doskonale skrojony repertuar występów artystów, uwielbianych przez widzów w każdym wieku. To widowisko rozrywkowe na bardzo wysokim poziomie. Koncerty artystów takiego formatu cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Na wydarzenia w Auli Zespołu Szkół – Polkowice bilety dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

 

Aula Zespołu Szkół – Polkowice – koncerty

Kalendarium nadchodzących eventów zapowiada się niezwykle interesująco, gwarantując pozytywne emocje i niezapomniane przeżycia dla wszystkich. Występy kabaretowe cieszą się popularnością i przyciągają tłumy widzów. Koncerty to dla fanów muzyki na żywo gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie. Wszystkie wydarzenia i imprezy muzyczne stanowią interesujący pomysł na spędzenie czasu wolnego z rodziną czy przyjaciółmi.

 

Jakie propozycje czekają na nas w Auli Zespołu Szkół – Polkowice? Wydarzenia 2022 to m.in. koncerty, spotkania tematyczne i wieczory komediowe, będące niezapomnianymi widowiskami pełnymi wrażeń. To również sposób na relaks, odpoczynek i dobra ucieczka przed codziennością. Eventy muzyczne i kabaretowe gwarantują wyjątkową zabawę i możliwość nawiązania nowych znajomości.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Aula Zespołu Szkół – Polkowice?
    Aula Zespołu Szkół – Polkowice znajduje się przy ul. Skalników 6 w Polkowicach.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Auli Zespołu Szkół – Polkowice?
    Aula Zespołu Szkół – Polkowice organizowała wydarzenia i koncerty na najwyższym poziomie. Na scenie można było zobaczyć występy takich artystów jak: Sanah, Paweł Domagała, widowisko Kabaretu Moralnego Niepokoju, stand up Piotra Bałtroczyka czy  Kabaret pod Wyrwigroszem.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Aula Zespołu Szkół - Polkowice
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Skalników 6
59-101 Polkowice

Wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/