Bitwa na Głosy - Tenorzy vs. Sopranissimo

Bitwa na Głosy - Tenorzy vs. Sopranissimo

Kup bilety już dziś na niezapomniany wieczór w Teatrze Wielkim w Poznaniu, podczas którego będziemy świadkami pięknego koncertu w wykonaniu polskich Tenorów i żeńskich sopranów. Symbolicznemu muzycznemu pojedynkowi towarzyszyć będzie Orkiestra Collegium F pod dyrekcją Maesto Marcina Sompolińskiego oraz Chór Akademicki UAM pod dyrekcją Beaty Bielskiej. Podczas dwugodzinnego show usłyszymy najpiękniejsze utwory muzyki klasycznej, ale nie tylko! W programie przewidziane są także niespodzianki, ale zdradzić możemy, że w repertuarze pojawią się na pewno takie utwory jak „O sole mio”, „La donna e mobile”, „Granada”, „Funiculi, Funicula”, „Nessun dorma”, a także „O mio bambino caro”, „Hallelujah”, „Usta milczą dusza śpiewa”, „Casta Diva” czy „Nella Fantasia”.

Wystąpią:

Agnieszka Hutek - Sopran

Joanna Horodko - Sopran

Agnieszka Sokolnicka - Sopran

Dariusz Stachura - Tenor

Mikołaj Adamczak - Tenor

Wojciech Sokolnicki - Tenor

Tomasz Raczkiewicz - Tenor

 

Chór Akademicki pod dyrekcją Beaty Bielskiej

Orkiestra Symfoniczna Collegium F pod dyrekcją Marcina Sompolińskiego

Scenariusz i reżyseria : Jacek Lisewski

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Bitwa na Głosy - Tenorzy vs. Sopranissimo
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/