Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma

Tre Voci - With Love

03.11.2024 Warszawa

Organizator: Just For MUSIC Sp z o.o.

Sprawdź bilety
Tre Voci - With LoveBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

TRE VOCI - WITH LOVE
niedziela
03.11.2024
20:00

TRE VOCI - WITH LOVE

Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA w Warszawie

O wydarzeniu

Tenorzy nowej generacji zapraszają do wyruszenia w pełną miłosnych uniesień wspólną muzyczną podróż, która jest prawdziwym ewenementem na polskiej scenie muzycznej. Bilety na koncerty Tre Voci - With Love już dostępne!

Tre Voci informacje

Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj – Trzy niezwykłe głosy, które od ośmiu lat konsekwentnie wprowadzają muzykę pop-operową na polskie estrady. Swoim brzmieniem uwodzą, wzruszają i bawią, łącząc potęgę klasycznie wykształconych głosów z największymi przebojami muzyki popularnej. Ten stylistyczny mariaż niejednokrotnie zapiera dech w piersiach, podbijając serca publiczności w całej Polsce i na świecie. TRE VOCI niejednokrotnie oklaskiwano w Chicago, Toronto, Voncouver, Dubaju, Londynie, Arnhem (Holandia) czy Chiang Mai (Tajlandia).

Laureaci Złotej Płyty za album WITH LOVE w swoim sztandarowym programie prezentują najpiękniejsze utwory o miłości. Muzyka filmowa, włoskie przeboje, musical, muzyka latynoska, a nawet rockowe i popowe szlagiery! Wszystko okraszone poczuciem humoru, dystansem do siebie i świata, ale także wzajemnym szacunkiem, elegancją i pozytywną energią.

Talent, pracowitość, oddanie publiczności i bezpretensjonalność trójki przyjaciół doprowadziły ich w 2022 r. do wykonania jednego z najpiękniejszych songów musicalowych w duecie z gwiazdą światowego formatu - kanadyjskim wokalistą Garou. Nagranie stało się sensacją w internecie. Ich show trzeba zobaczyć na żywo!

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też