Wojciechowski Trio koncert pt. Chopin – impresje jazzowe, cykl koncertów  Muzyka uskrzydla

Wojciechowski Trio koncert pt. Chopin – impresje jazzowe, cykl koncertów Muzyka uskrzydla

SPRAWDŹ BILETY

Wojciechowski Trio w Krakowie! Zapraszamy na koncert pt. koncert pt. Chopin – impresje jazzowe z cyklu koncertów Muzyka uskrzydla, który odbędzie się już 29 października w krakowskim Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Wojciechowski Trio bilety już w sprzedaży.

Wojciechowski Trio –koncert instrumentalny na fortepian, kontrabas i perkusję pt. "Chopin - impresje jazzowe", cykl koncertów "Muzyka uskrzydla"

Wojciechowski Trio:

  • Filip Wojciechowski - fortepian
  • Paweł Pańta - kontrabas
  • Piotr Biskupski - perkusja

 

Filip Wojciechowski jest artystą łączącym klasyczne wykonawstwo fortepianowe z mistrzowskim władaniem warsztatem jazzowym. Zamieniając fortepian solo na trio z udziałem kontrabasu i perkusji zaprasza publiczność na niezwykły koncert Chopin – impresje jazzowe.  

 

Zgromadzona w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha publiczność podczas kolejnego z cyklu koncertów Muzyka Uskrzydla będzie miała okazję przekonać się, że twórczość Fryderyka Chopina nadal inspiruje i niesie ze sobą ogromny ładunek emocjonalny. Wojciechowski Trio już  w październiku po mistrzowsku wejdą w ten nie tylko fortepianowy dialog z genialnym polskim kompozytorem.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Wojciechowski Trio koncert pt. Chopin – impresje jazzowe, cykl koncertów Muzyka uskrzydla
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Wojciechowski Trio koncert pt. Chopin – impresje jazzowe, cykl koncertów Muzyka uskrzydla BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/