Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Klasyka Koncerty muzyki poważnej I love Sinatra - koncert poświęcony królowi swingu

I love Sinatra - koncert poświęcony królowi swingu

Organizator: Adria Art

I love Sinatra - koncert poświęcony królowi swinguO wydarzeniu

O wydarzeniu

Niezapomniany wieczór pełen klasyki muzycznej w wyjątkowym, kobiecym wydaniu. „I love Sinatra” to koncert, który przeniesie Cię w magiczne czasy Franka Sinatry. Sercem tego wydarzenia jest Natalia Świerczyńska, znakomita wokalistka i finalistka „The Voice of Poland”, która wystąpi z niezwykłymi muzykami.

 

Podczas koncertu artyści przeniosą nas w podróż do lat 50. w Nowym Jorku, w którym Frank Sinatra w swoim wyjątkowym stylu podbijał serca kobiet. Natalia Świerczyńska prezentuje największe przeboje artysty, takie jak „New York, New York”, „My Way”, „Fly Me To The Moon”, „I’ve Got You Under My Skin” czy „Come Fly With Me”. To nie tylko koncert, ale również hołd złożony legendzie, która wciąż inspiruje i zachwyca.

 

Natalii towarzyszą znakomici instrumentaliści jazzowi, których wirtuozeria zdobywa uznanie na całym świecie. Projekt „I love Sinatra” to nie tylko piękna muzyka, ale także opowieść o życiu i uczuciach Franka Sinatry, ukazana z kobiecej perspektywy.

 

Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety już teraz na wyjątkowy koncert „I love Sinatra”, które przeniesie Cię do złotych lat jazzu i swingu!

 

Gościem specjalnym na koncertach w Krakowie i Szczecinie będzie Staszek Plewniak!

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też