Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingspotkanko

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Klasyka Koncerty muzyki poważnej Gwiazdy Metropolitan w ICE Kraków Kurzak&Alagna

Gwiazdy Metropolitan w ICE Kraków Kurzak&Alagna

Organizator: Tymczasowy organizator

O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Szykuje się nie lada gratka dla wszystkich miłośników opery! Gwiazdy Metropolitan Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna wystąpią w ICE Kraków. Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna bilety na koncert w Krakowie już w sprzedaży.

Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna w Krakowie

Aleksandra Kurzak Roberto Alagna to obecnie najpopularniejsze gwiazdy scen operowych. Ich występy na całym świecie podziwiają tysiące fanów, a bilety na ich spektakle wyprzedają się w jednej chwili. W listopadzie nadarza się niepowtarzalna okazja, aby w Krakowie posłuchać pary, którą połączyła miłość nie tylko do opery. Koncert Gwiazdy Metropolitan w ICE Kraków to prawdziwe święto muzyki wypełnione najpiękniejszymi ariami i duetami z oper wielkich kompozytorów, które przeplatać się będą barwnymi opowieściami zza kulis życia artystycznego sław. Rozmowy poprowadzi znakomita dziennikarka Marzena Rogalska.

 

Solistom towarzyszyć będzie Orkiestra Forum Artis pod batutą maestro Marcina Wolniewskiego.

Sięgnij Gwiazd i kup pakiet PREMIUM VIP już dziś!

Oddajemy w Państwa ręce specjalny pakiet, dzięki któremu ten wieczór może być jeszcze piękniejszy.

 

Pakiet PREMIUM VIP zawiera:

  • najlepsze miejsca blisko artystów
  • ekskluzywne spotkanie z artystami przy lampce wina po koncercie
  • program koncertu
  • płyta artystów i książka z autografem
  • upominek od Pro Musica

Liczba pakietów jest ograniczona, zachęcamy więc do jak najszybszego dokonania zakupu.

 

Wiedząc o tak doniosłym koncercie Prof. dr hab. med. Janusz Skalski zwrócił się do Agencji Artystycznej Pro Musica z prośbą, aby w to wyjątkowe wydarzenie wpleść Złoty Jubileusz Oddziału i Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej UJ CM i świętować wspólnie.

 

28 listopada ICE Kraków stanie się miejscem, gdzie zabłyśnie najwięcej Gwiazd w całym Krakowie.

 

Wspaniały koncert światowych sław scen operowych Aleksandry Kurzak i Roberto Alagni wzbogaci krótka uroczystość będąca uhonorowaniem jubileuszu. Nie po raz pierwszy tak ważne wydarzenie kulturalne splecie się z osobą Profesora, który wielokrotnie dał się poznać mieszkańcom Krakowa jako organizator koncertów charytatywnych, a także przed laty został uhonorowany tytułem i Przyjaciela Piwnicy pod Baranami.

 

Doskonale więc jest móc połączyć występ wybitnych artystów – Aleksandry Kurzak i Roberto Alagni, którzy swoimi głosami i muzyczną wrażliwością poruszają serca publiczności od północnej do południowej Europy, a także za oceanem w Metropolitan Opera w Nowym Jorku, z uhonorowaniem Prof. dr. hab. med. Janusza Skalskiego– wybitnego lekarza kardiochirurga i długoletniego nauczyciela akademickiego w UJ CM, szefa Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej UJ CM wyróżnionej Złotym Skalpelem, twórcy wielu innowacyjnych metod leczenia dziecięcych serc, Krakowianina i Lekarza Roku 2007, Honorowego Obywatela Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa.

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn