Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Koncert "Dla Ciebie Mamo"

Organizator: BUSINESS ART RENATA BRUKIEWICZ

Koncert "Dla Ciebie Mamo"O wydarzeniu

O wydarzeniu

Koncert "Dla Ciebie Mamo" - wzruszające i pełne emocji wydarzenie z okazji Dnia Matki w Poznaniu. Bilety na Koncert dla Ciebie Mamo już dostępne.

O koncercie Dla Ciebie Mamo

Niezwykły koncert "Dla Ciebie Mamo – koncert życzeń " będzie prawdziwą muzyczną ucztą dla miłośników różnorodnej muzyki i wielu gatunków.

Wybitni artyści o wyjątkowych barwach głosów oczarują publiczność. Orkiestra doda muzyce głębi i emocji. Utwory dobrane specjalnie z myślą o mamach z pewnością poruszą ich serca. A życzenia dla mamy będą miłym akcentem na zakończenie koncertu.

W repertuarze znane przeboje polskiej i światowej estrady, filmu i musicalu, w tym te dedykowane mamom. Usłyszmy między innymi: Dla Ciebie mamo, Lubię wracać, Walc Embarras, Matko moja ja wiem, Grande Amore, Nie dokazuj, Tango Jalousie i wiele innych znanych przebojów.

Wystąpią:

  • Joanna Horodko – sopran. Solistka, pedagog i pianistka, posiadająca w swoim repertuarze wybrane utwory muzyki filmowej i estradowej. Wyróżniona odznaką honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.
  • Emilia Zielińska – sopranistka o ciepłym głosie i delikatnej osobowości, której repertuar obejmuje utwory od arii operetkowych, poprzez musical, aż po hity filmu i estrady.
  • Mariusz Adam Ruta – tenor, który łączy w sobie skromność z dostojnością. Laureat wielu festiwali operetkowych. Od wielu lat artysta także koncertowy biorący udział w wielu projektach.
  • Mirosław Niewiadomski – wirtuoz głosu: od klasyki po rozrywkę. Wybitny polski tenor, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny bogaty ciemny głos. Autor własnych projektów muzycznych.
  • Orkiestra pod batutą maestro Orlina Bebenowa – założyciela orkiestry. Tworzą ją wykształceni muzycy potrafiący wprowadzić wyjątkowy klimat muzyczny. Udział tej orkiestry to także gwarancja doskonałej zabawy z publicznością.
  • Renata Brukiewiczorganizatorka koncertu, autorka projektów koncertowych, scenarzystka, prezenterka, kreatorka kultury i trenerka etykiety. Ceniona przez publiczność poza merytoryką za styl i elegancję.

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też