Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Klasyka Koncerty muzyki poważnej Piotr Rubik - Jubileusz 25 lat na scenie

Piotr Rubik - Jubileusz 25 lat na scenie

Organizator: Your Events Art

Piotr Rubik - Jubileusz 25 lat na scenieO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

KOMUNIKAT ORGANIZATORA W ramach trasy koncertowej „Jubileusz 25 lat na scenie” zdecydowaliśmy się na przekazanie części dochodu z koncertów w Gliwicach oraz we Wrocławiu na pomoc osobom dotkniętym wojną. Partnerem akcji jest Polska Akcja Humanitarna (PAH) i to na jej konto dokonamy wpłaty.  Your Events Art zdecydowało się przekazać po 10 000 zł z każdego z koncertów w ramach pomocy na rzecz Polska Akcja Humanitarna (PAH)

 

W ramach akcji chcemy włączyć również Państwa, czyli wyjątkową i wspaniałą publiczność, w pomoc najbardziej potrzebującym.

Wraz z Piotr Rubik zdecydowaliśmy się dodatkowo wesprzeć Polską Akcję Humanitarną kwotą 15 000 zł za każdorazowy wzrost frekwencji podczas koncertów. I tak dla Gliwic, na rzecz Polska Akcja Humanitarna (PAH) przekażemy: przy widowni powyżej 1500 osób 25 000 zł, a w przypadku 2000 - 40 000 zł. Podczas koncertu we Wrocławiu przy widowni powyżej 2500 osób przekażemy 25 000 zł, widowni 3000 - 40 000 zł, widowni 3500 - 55 000 zł, widowni 4000 - 70 000 zł, a w przypadku pełnej Hali Stulecia - 100 000 zł!

 

Zapraszamy na jubileuszowe koncerty Piotra Rubika! Piotr Rubik bilety na koncerty już dostępne.

Piotr Rubik koncerty

Podczas koncertów na scenie wraz z Piotrem Rubikiem i zespołem muzycznym zaprezentują się cenieni polscy soliści: Agnieszka Przekupień, Marta Moszczyńska, Michał Gasz i Marcin Januszkiewicz.

Piotr Rubik Jubileusz

Jubileuszowy koncert Piotra Rubika z okazji 25 lat na scenie to wyjątkowe muzyczne spotkanie. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną największe przeboje Piotra Rubika w wykonaniu wybitnych solistów, którzy na estradzie wraz z Piotrem Rubikiem oraz zespołem muzycznym zaprezentują zupełnie nowe, a czasem nieoczekiwane interpretacje znanych utworów.

 

Co więcej, Piotr Rubik opowie ciekawe i zabawne historie związane z powstawaniem poszczególnych utworów, a nawet wciągnie publiczność do wspólnego śpiewania.

Piotr Rubik bilety VIP

  • najlepsze miejsca pod sceną
  • prezent: płytę CD "Moja historia"
  • pierwszeństwo spotkania z Piotrem Rubikiem po koncercie

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też