Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo
Home Klasyka Koncerty muzyki poważnej Koncert przy świecach: Legendy muzyki

Koncert przy świecach: Legendy muzyki

Organizator: Candle Live Music

Koncert przy świecach: Legendy muzykiO wydarzeniu

O wydarzeniu

Candle Live Music zaprasza na wyjątkowy koncert, który wprowadzi Cię we wspaniały nastrój i pozwoli przenieść się w cudowny świat królów i królowych muzyki! Na koncercie usłyszysz ponadczasowe utwory legend muzyki, którym towarzyszyć będzie blask setek świec w imponującej barokowej lokalizacji. Legendy muzyki bilety na koncert przy świecach już dostępne.

Program koncertu przy świecach: Legendy muzyki 

Candle Live Music zaprasza na wyjątkowy koncert instrumentalny, który wprowadzi Cię we wspaniały nastrój i pozwoli przenieść się w cudowny świat królów i królowych muzyki! Na koncercie usłyszysz ponadczasowe utwory legend muzyki, którym towarzyszyć będzie blask setek świec. Usłyszysz przeboje Queen, Adele, M. Jacksona, Edit Piaf, Eda Sheerana, Lady Gagi, Beyonce, Madonny i wielu innych. Pozwól ponieść się zmysłom, przenieść w świat muzyki i nastroić pozytywnie na kolejne dni!

Artyści:

Kwartet smyczkowy w składzie:

Katarzyna Schulz - skrzypce

Anna Gruszczyńska - skrzypce

Barbara Olearczyk – altówka

Anna Wąsik - wiolonczela

Program:

Billie Jean - M. Jackson

Bohemian Rhapsody – Queen

Skyfall- Adele

Material girl - Madonna

La Foule - Edith Piaf

Sweet Child O' Mine - Guns N' Roses

Perfect- Ed Sheeran

Get Lucky - Daft Punk

Bad Romance - Lady Gaga

Marry You - Bruna Mars

My heart will go on - Celine Dion

Halo – Beyonce

Take on Me- a-ha

… i wiele innych

Program może ulec małym modyfikacjom.

Miejsce: 

Pałacyk Wiskotta to zabytkowa kamienica mieszczańska, wzniesiona w formie pałacyku, znajdująca się przy ulicy Podwale 63 we Wrocławiu. Została ona zaprojektowana w 1897 r.przez architekta Wilhelm Werdelmann dla Theodora Wiskotta. Wnętrze Pałacyku tworzą wspaniałe korytarze, bogato zdobione klatki schodowe, drewniane, rzeźbione schody, zabytkowe żyrandole oraz przepiękny witraż w dachu. Budynek można uznać za jeden z najlepiej zachowanych świadków wrocławskiej przedwojennej historii.

Nietuzinkowe wnętrze, setki świec i nastrojowe brzmienia wprawią Cię we wspaniały nastrój i dostarczą świetnej rozrywki.

Informacje dodatkowe:

Prosimy o wcześniejsze przybycie na wydarzenie w celu wskazania miejsca korespondującego z zakupioną strefą. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo niewpuszczenia na salę po rozpoczęciu koncertu, aby nie zakłócać odbioru innym uczestnikom oraz muzykom. 

Miejsca siedzące przydzielane są według kolejności przybycia (na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”). Nie gwarantujemy dostępności miejsc obok siebie. Jeśli zależy Państwu na siedzeniu obok siebie zalecamy przybycie na wydarzenie 30 minut przed rozpoczęciem koncertu w celu wybrania preferowanych miejsc. 

Minimalny wiek gości to 8 lat. Osoby poniżej 16 roku prosimy o przybycie na nasze wydarzenie w towarzystwie dorosłego.

Czas trwania koncertu to około 60 minut.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też