Gwiazdy Metropolitan: Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna

Gwiazdy Metropolitan: Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna

SPRAWDŹ BILETY

Szykuje się nie lada gratka dla wszystkich miłośników opery! Gwiazdy Metropolitan Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna wystąpią w ICE Kraków. Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna bilety na koncert w Krakowie już w sprzedaży.

Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna w Krakowie

Aleksandra Kurzak Roberto Alagna to obecnie najpopularniejsze gwiazdy scen operowych. Ich występy na całym świecie podziwiają tysiące fanów, a bilety na ich spektakle wyprzedają się w jednej chwili. W listopadzie nadarza się niepowtarzalna okazja, aby w Krakowie posłuchać pary, którą połączyła miłość nie tylko do opery. Koncert Gwiazdy Metropolitan w ICE Kraków to prawdziwe święto muzyki wypełnione najpiękniejszymi ariami i duetami z oper wielkich kompozytorów, które przeplatać się będą barwnymi opowieściami zza kulis życia artystycznego sław. Rozmowy poprowadzi znakomita dziennikarka Marzena Rogalska.

 

Solistom towarzyszyć będzie Orkiestra Forum Artis pod batutą maestro Marcina Wolniewskiego.

Sięgnij Gwiazd i kup pakiet PREMIUM VIP już dziś!

Oddajemy w Państwa ręce specjalny pakiet, dzięki któremu ten wieczór może być jeszcze piękniejszy.

 

Pakiet PREMIUM VIP zawiera:

  • najlepsze miejsca blisko artystów
  • ekskluzywne spotkanie z artystami przy lampce wina po koncercie
  • program koncertu
  • płyta artystów i książka z autografem
  • upominek od Pro Musica

Liczba pakietów jest ograniczona, zachęcamy więc do jak najszybszego dokonania zakupu.

 

Wiedząc o tak doniosłym koncercie Prof. dr hab. med. Janusz Skalski zwrócił się do Agencji Artystycznej Pro Musica z prośbą, aby w to wyjątkowe wydarzenie wpleść Złoty Jubileusz Oddziału i Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej UJ CM i świętować wspólnie.

 

28 listopada ICE Kraków stanie się miejscem, gdzie zabłyśnie najwięcej Gwiazd w całym Krakowie.

 

Wspaniały koncert światowych sław scen operowych Aleksandry Kurzak i Roberto Alagni wzbogaci krótka uroczystość będąca uhonorowaniem jubileuszu. Nie po raz pierwszy tak ważne wydarzenie kulturalne splecie się z osobą Profesora, który wielokrotnie dał się poznać mieszkańcom Krakowa jako organizator koncertów charytatywnych, a także przed laty został uhonorowany tytułem i Przyjaciela Piwnicy pod Baranami.

 

Doskonale więc jest móc połączyć występ wybitnych artystów – Aleksandry Kurzak i Roberto Alagni, którzy swoimi głosami i muzyczną wrażliwością poruszają serca publiczności od północnej do południowej Europy, a także za oceanem w Metropolitan Opera w Nowym Jorku, z uhonorowaniem Prof. dr. hab. med. Janusza Skalskiego– wybitnego lekarza kardiochirurga i długoletniego nauczyciela akademickiego w UJ CM, szefa Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej UJ CM wyróżnionej Złotym Skalpelem, twórcy wielu innowacyjnych metod leczenia dziecięcych serc, Krakowianina i Lekarza Roku 2007, Honorowego Obywatela Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Gwiazdy Metropolitan: Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Gwiazdy Metropolitan: Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/