Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Widowiska Stand-up Zamknięci w sobie - lockdown stand up

Zamknięci w sobie - lockdown stand up

Organizator: Teatr WARSawy

Zamknięci w sobie - lockdown stand up O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

INFORMACJA Wszystkie występy od 7 do 29 listopada włącznie zostały odwołane.

 

Zapraszamy na wydarzenie Zamknięci w sobie - lockdown stand-up, który odbędzie się w teatrze WARSawy w Warszawie. Zamknięci w sobie bilety już dostępne. 

O Zamknięci w sobie - lockdown stand up

Psychiatrzy twierdzą, że lockdown był bezcennym doświadczeniem – pewne obsesje i lęki wyszły na światło dzienne. I super! Tylko co teraz? Jedyne, co możemy z nimi zrobić, to je rozgadać. „Zamknięci w sobie” to lockdownowy stand up 8 ciekawych osobowości, które chętnie opowiedzą swoją szajbę.

 

A spectrum jest szeeeerokie. Każdy coś dla siebie znajdzie. Ilu z nas nosi w sobie cichy lęk przed atakiem pytona z sedesu? I czy wiecie jak się bronić? Jak rozpoznać, że masz klątwę rodzinną i wykupić abonament u szeptuchy, bo musi ci ją ściągać co miesiąc? Jak to się dzieje, że jesteś królową „shitjobów”? Czy znasz algorytm na to, jak przyciągasz karmiczne zawody do swojego życia? Co zrobić, gdy czujesz, że chciałbyś być prorokiem niosącym oświecenie, ale lubisz tę samą płeć i masz dylemat, czy w paradygmacie chrześcijańskim to się przypadkiem nie wyklucza?

 

Jak nieświadomie zaplanować najkoszmarniejszy romantyczny wieczór ever? Jak przeżyć dwa razy własną śmierć i nie oszaleć, gdy wiesz, że do trzech razy sztuka, a wciąż starasz się nadgonić marzenia w życiorysie? Oraz parę life hacków, gdy wiesz, że twoja kobiecość jest na poziomie muppeta, ale zawsze ratujesz się butelką wina.


Mentoring: Adam Krawczuk

Występują:
Kamil Błoch
Aleksandra Dzierżawska
Jakub Sochacki
Sylwia Stanibuła
Julia Szamałek
Magdalena Walkiewicz
Malwina Woźniak
Maciej Żmijewski

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też