Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadloheilung

Henry Rollins

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

Henry RollinsO wydarzeniu

O wydarzeniu

Często nadużywane słowo “legenda” pasuje do Henry’ego Rollinsa jak ulał. Ikona punk rocka, były wokalista Black Flag czy Rollins Band przyjedzie do Polski ze swoim wyjątkowym programem “Good To See You 2023”, i to aż do 2 miast! 13 lutego zawita do Krakowa, a 16 lutego do Warszawy. Henry Rollins bilety na występy już w sprzedaży.

Henry Rollins: Good To See You 2023

Timing występów:

  • 19:00 - otwarcie drzwi
  • 20:00 - Henry Rollins 

Henry Rollins na 2 występach w Polsce

Zakres aktywności, w których z powodzeniem realizuje się Henry Rollins jest naprawdę szalenie szeroki i dał mu łatki człowieka renesansu oraz pracoholika. Światową sławę zdobył dzięki charyzmatycznym występom jako lider punkowego Black Flag, jednak od tego czasu zdążył już zostać również aktorem, autorem ponad 30 książek, wydawcą, podróżnikiem, gospodarzem swojego programu TV, a przede wszystkim rewelacyjnym mówcą, który swoimi wciągającymi i nierzadko prowokacyjnymi wystąpieniami poruszył tysiące ludzi na całym świecie.

 

Podczas trasy “Good To See You 2023” Henry wiernie opowie o wydarzeniach jakie miały miejsce w jego w życiu podczas pre-pandemicznego czasu od ostatniej trasy, a także w trakcie jeszcze dziwniejszych ostatnich kilku miesięcy. To był co najmniej interesujący okres i kryje się za nim wiele wspaniałych historii.

Henry Rollins bilety

 Bilety w cenach 99-119 zł

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też