Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej
Home Widowiska Rewie | Show Walentynkowa Rewia Musicalowa ,,Le figaro-Amore mio"

Walentynkowa Rewia Musicalowa ,,Le figaro-Amore mio"

Organizator: Agencja MSK Duo - Art Magdalena Kowalska

Walentynkowa Rewia Musicalowa ,,Le figaro-Amore mio"O wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór pełen uroku i romantyzmu - bilety na Walentynkową Rewię Musicalową ,,Le figaro-Amore mio" już w sprzedaży.

Walentynkowa Rewia Musicalowa ,,Le figaro-Amore mio" program

W eleganckiej i pełnej romantyzmu atmosferze połączymy siłę muzyki z wyjątkowymi talentami artystów. Melodie wypełnione uczuciami przeniosą Was w podróż przez emocję. W tej wyjątkowej atmosferze ożywionej muzyką i uczuciami, znajdziecie się w świecie delikatnych dźwięków i wzruszających melodii. To spektakl, który przeniesie Was w podróż przez emocje, talent i niepowtarzalną magię artystyczną. Scena rozbrzmiewać będzie nie tylko dźwiękami wybitnych śpiewaków, ale i oryginalnymi dźwiękami saksofonisty. Wystąpi akrobatka o szczytowych umiejętnościach oraz balet łączący elegancję z ekspresją . "Le Figaro - Amore Mio" to nie tylko koncert, to pełna paleta artystycznych doznań. Przenikająca się harmonia muzyki, tańca, teatru oraz sztuki cyrkowej jest tutaj czymś więcej niż tylko rozrywką. To spotkanie z wyjątkową wyobraźnią, którą wciela się w życie specjalna grafika wizualna oraz efekty świetlne, stanowiące kunsztowną oprawę dla każdego akordu i ruchu scenicznego. 

Na scenie wybitni soliści: 

  • Mykhailo Gumennyi - Laureat międzynarodowych konkursów. Przez 5 lat brał udział w projekcie 10 Tenorów. Solista czynnie koncertujący na terenie kraju i poza jego granicami. W swoim dorobku artystycznym ma wiele ról teatralnych i niezliczoną ilość koncertów.
  • Evgenyi Prudnik - to nie tylko mistrz ekspresyjnego śpiewu, ale także wspaniały showman. Był solistą w Narodowej Operetce w Kijowie. Elegancki, przystojny, obdarzony ciemną uwodzicielską barwą głosu. Prawdziwym zaskoczeniem dla publiczności będzie fakt, że Evgeniy jest mistrzem świata w Armwrestlingu.
  • Kseniia Popova - Ta utalentowana piosenkarka to prawdziwa gwiazda świata muzyki. Jej głos wypełnia przestrzeń niezwykłą energią i emocjonalną głębią. W jej wykonaniu każda piosenka staje się unikalną muzyczną podróżą, która otula słuchaczy niewidocznymi nitkami zachwytu i podziwu.
  • Iryna Marko - Solistka śpiewu operowego i popowego. Laureatka licznych konkursów. Pedagog śpiewu. Ma w swoim dorobku koncerty w filharmoniach i teatrach.
  • Olexandr Forkushak - Wybitny ukraiński baryton o ciemnej barwie głosu, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny głos. Odbył tournée po Wielkiej Brytanii z operami La Boheme, Nabucco i Aida. Regularnie koncertuje także z Narodową Prezydencką Orkiestrą Symfoniczną Ukrainy.

Program

1. Le Figaro

2. Il bacio

3. Caruso

4. Funikuli Funikula

5. Sing, sing, sing

6. Besame mucho

7. Toreador

8. Pretty Woman

9. Je T’aime

10. Quando quando quando

11. Skyfall

12. La bamba

13. We are the champions

14. Halleluja

15. Volare

 

Część 2

1. A little party never killed nobody

2. I will always love you

3. Sex bomb

4. When you tell me that you love me

5. Never enough

6. Love me tonight

7. Dla Ciebie Mamo

8. I love you baby

9. New York

10. Never tears apart

11. Vivo per lei

12. The time of my life

13. Czerwona ruta

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też