Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Widowiska Inne Maluchem po Warszawie

Maluchem po Warszawie

Organizator: WPT 1313 Rafał Pawełek

Maluchem po WarszawieO wydarzeniu

O wydarzeniu

Wycieczka Maluchem po Warszawie to półtoragodzinny przejazd specjalnie przygotowaną trasą turystyczną, podczas której to TY jesteś kierowcą! Jeśli uwielbiasz motoryzację i chciałbyś odwiedzić ciekawe miejsca w stolicy, albo po prostu w nietypowy sposób spędzić miło czas z przyjaciółmi, ta wycieczka jest właśnie dla Ciebie. Maluchem po Warszawie bilety już w sprzedaży.

 

  • Kiedy: każda sobota i niedziela w godzinach: 14:00
  • Gdzie: start spod głównego wejścia do Pałacu Kultury i Nauki
  • Czas trwania: 2 godziny

Uwaga: wycieczka nie jest atrakcją prywatną, jest współdzielona z innymi uczestnikami.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki, jeśli na wycieczkę zakupionych będzie mniej niż 2 bilety.

O wycieczce Maluchem po Warszawie

Przez wiele dekad Fiat 126p był najpopularniejszym autem w Polsce, dziś to niemal relikt, ale kierowanie nim jest zaskakująco łatwe i przyjemne.

 

Zaczynamy pod Pałacem Kultury i Nauki od kilkuminutowego szkolenia, podczas którego przewodnik pokrótce zaznajomi Cię z obsługą Malucha, a TY przekonasz się, że „Kaszlak” nie gryzie. Chwilę później jedziemy w miasto, Ty za kółkiem, a przewodnik na tylnej kanapie.

 

Podczas tej wycieczki stawiamy na akcję, ale nie ma lekko, trochę anegdot i historii będzie. Zaplanowaliśmy cztery krótkie postoje podczas których przewodnik opowie o mieście, a kolejni kierowcy będą mieli szansę spróbować własnych sił. W trakcie wycieczki odwiedzimy warszawskie centrum, Pragę, miniemy najsłynniejszy plac w Polsce oraz kilka najistotniejszych pomników i budynków. W półtorej godziny przejedziemy trasę, która w innych okolicznościach zajęłaby pół dnia.

 

Jeżeli wolisz rozsiąść się w fotelu i oglądać miasto z perspektywy pasażera, sprawdźcie naszą ofertę Dużym Fiatem po Warszawie. Startujemy z parkingu pod głównym wejściem do Pałacu Kultury i Nauki. Szukajcie kolorowych Fiatów 126p.

 

 Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też