Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliato-krakow-tworzy-metamorfozy

Zamach na MoCarta

Organizator: Teatr Syrena

Zamach na MoCartaO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zamach na MoCarta czyli jeżeli śpiewać to nie indywidualnie. Serdecznie zapraszamy do obejrzeniach ostatnich spektakli Zamach na Mocarta, które będzie można zobaczyć 20 i 21 grudnia w Teatrze Syrena - widzów, którzy zdecydują się spędzić ten czas z nami powitamy welcome drinkiem! Zapraszamy również na spektakl wystawiany we Wrocławiu w Teatrze Polskim.  Zamach na MoCarta bilety już w sprzedaży.


Zbigniew Zamachowski wykonuje z Grupą MoCarta znakomite piosenki, m.in. z tekstami Jeremiego Przybory, Jonasza Kofty, Wojciech Młynarskiego i Bułata Okudżawy. W spektaklu występuje także Wojciech Malajkat. Jest elegancko, dowcipnie, poetycko i melodyjnie.

 

Zamach na MoCarta” to wspólne dzieło ludzi, którzy taki właśnie kabaret świetnie czują. Reżyserem spektaklu jest Krzysztof Jaślar, jeden z założycieli legendarnego Kabaretu Tey. Liderem słynnej grupy smyczkowej MoCarta biorącej udział przedstawieniu jest jego syn Filip. Zbigniew Zamachowski i Wojciech Malajkat to aktorzy, których nikomu przedstawiać nie trzeba, a Roman Hudaszek, który również pojawia się na scenie, jest kierownikiem muzycznym przedsięwzięcia. Gag goni tu gag, a piosenka piosenkę. Zamachowski wyśpiewuje nie tylko utwory, które wykonywał jeszcze przed powstaniem „Zamachu…” (w programie „Big Zbig Show”), ale i całkiem nowe aranżacje piosenek Piotra Bukartyka czy Tomasza Jachimka. I to jak wyśpiewuje! Utwór „Kobiety jak te kwiaty” swego czasy trafił nawet na pierwsze miejsce Listy Przebojów Programu Trzeciego! Jeśli tęsknią Państwo za kabaretem, którego ambicje sięgają wyżej, niż obśmiewanie blokowisk, Radia Maryja czy miłościwie nam panujących polityków, „Zamach na MoCarta” bez cienia wątpliwości trafi w państwa oczekiwania.

 

Zamach na MoCarta Teatr Syrena
Dyrekcja Teatru Syrena  zastrzega sobie  możliwość zmiany obsady.

Pętlę indukcyjną można wypożyczyć u obsługi widowni bezpośrednio przed spektaklem.

 

Zamach na MoCarta spektakle. Zamach na MoCarta Warszawa, Wrocław. 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też