Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Teatr Spektakle Muzyczne Kiedy Piaf spotyka Demarczyk

Kiedy Piaf spotyka Demarczyk

Organizator: Adria Art

Kiedy Piaf spotyka DemarczykO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na fascynujący spektakl literacko-muzyczny, w którym przedstawione zostaną dwie legendarne piosenkarki. Najsłynniejsze utwory obu artystek nabiorą nowego życia podczas wyjątkowego wieczoru, który poprowadzi Krzysztof Materna. Kiedy Piaf spotyka Demarczyk bilety już w sprzedaży.

O spektaklu Kiedy Piaf spotyka Demarczyk

Sylwia Różycka, aktorka scen muzycznych i dramatycznych, wcieli się w rolę interpretatorki, przekazując niezwykłą charyzmę obu artystek. Kulisy życia legendarnych pieśniarek literackim komentarzem okrasi uznany polski reżyser, aktor Krzysztof Materna

„Kiedy Piaf spotyka Demarczyk” to nie tylko koncert, to studium kobiecej wrażliwości, samotności, siły i słabości, w którym ludzki głos wybrzmiewa poprzez przejmujące piosenki Ewy Demarczyk i Edith Piaf.

Marcin Matecki poprowadzi zespół doskonałych muzyków, którzy stworzą niezapomnianą oprawę muzyczną do tego wydarzenia.

Zapraszamy na podróż przez emocje, przemyślenia i piękno muzycznego dziedzictwa. Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety na występy „Kiedy Piaf spotyka Demarczyk”

 

 

Śpiew: Sylwia Różycka

Prowadzenie: Krzysztof Materna

 

Pianino, aranżacje: Marcin Matecki

Akordeon: Grzegorz Snopek

Wiolonczela: Joanna Kraszewska

Kontrabas: Krzysztof Ciesielski

Perkusja: Ireneusz Budny

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też