Przypadki Robinsona Crusoe

Przypadki Robinsona Crusoe

SPRAWDŹ BILETY

Przypadki Robinsona Crusoe na Novej Scenie Teatru Muzycznego ROMA w Warszawie! Zapraszamy na kolejną musicalową przygodę ze sprawdzonymi realizatorami spektakli muzycznych: „Księga dżungli” i „Adonis ma gościa”. Przypadki Robinsona Crusoe bilety już w sprzedaży!

 

Spektakl oparty na klasycznej powieści autorstwa Daniela Defoe.

O spektaklu Przypadki Robinsona Crusoe w TM ROMA

Wciągająca historia młodzieńca, który mimo protestów najbliższych, opuszcza dom rodzinny i po wielu burzliwych przygodach ląduje na bezludnej wyspie, gdzie spędza 28 lat.

 

Fascynująca opowieść o dojrzewaniu, dorastaniu do odpowiedzialności i zmaganiu się z własnymi słabościami przełożona na język teatru muzycznego, bawi, porusza i wciąga młodego widza. Spotkanie słynnej dwójki: Robinsona z Piętaszkiem, stanowi doskonale podłoże do dyskusji na temat istoty człowieczeństwa, a także rozliczenia z uprzedzeniami i antagonizmami wyniesionymi z różnych kultur i środowisk.

 

Oprawa muzyczna, oparta na klasycznym, orkiestrowym brzmieniu kameralnym i nietuzinkowa wizja aby umieścić akcję w odległej przyszłości, dają niesamowity efekt musicalu w konwencji science fiction. To porostu trzeba zobaczyć!

Przypadki Robinsona Crusoe twórcy 

  • Scenariusz i reżyseria: Jakub Szydłowski
  • Muzyka: Jakub Lubowicz
  • Scenografia: Grzegorz Policiński
  • Kostiumy i charakteryzacja: Dorota Sabak

Przypadki Robinsona Crusoe Teatr ROMA bilety na spektakle w Warszawie

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Przypadki Robinsona Crusoe
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Przypadki Robinsona Crusoe BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/